Pupa

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2016-os őszi limitált kiadás

9 egymással tökéletesen kombinálható szemhéjpúder ultra puha és lágy textúrával, mely lehetővé teszi a színek tökéletes eldolgozhatóságát. Gyöngyház, selyemfényű és matt árnyalatokat tartalmaz, hogy bármilyen alkalomnak megfelelő sminket el lehessen készíteni. Belsejében 2 praktikus applikátor: az egyik lapos fejű a színek szélesebb elmosásához, a másik orsó formájú a pontosabb vonások megrajzolásához.

2 színösszeállításban kapható

domcsismiracle

2018. április 3.

Nagyon szép színek, jól pigmentáltak, tartósak, építhetőek, de egy alap azért kell hozzá. Nagyon nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Hester

2017. december 20.

A 009-es palettát választottam. Hétköznapokra szántam, egy alapszettnek. A színek nagyon hívogatóak, igényes a csomagolás, de én is azt tapasztalom, hogy a színek ugyanolyanok és alig élnek a szemhéjon. Alapnak, más színekkel kombinálva azonban megteszi.
Én szeretem. A Pupa tud minőségében jobbat, ezért számomra 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Én szeretem. A Pupa tud minőségében jobbat, ezért számomra 4 csillag.

Rka

2017. szeptember 13.

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve sajnos, pedig általában beválnak a pupa termékek.
A színek a bőrön mintha ugyanazok lennének, egy idő után pedig teljesen megkeményedett a felszínük, így a pigmentáltságukat is elveszítették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

viki0322

2017. augusztus 18.

009-es verziót vettem meg a nyári akción féláron, ennyi pénzért ez a paletta ajándék. Szépen építhető, nagyon tartós (alappal persze), egy egész estés bulit kibírt. Igazi szerelem de még jövök vissza frissíteni.

Update1: Hatalmas a szerelem, Maybelline Colortattoo-t használom a rózsa alá alapnak akkor gyönyörűen ragyog a szemhéjam és azt imádom <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

CataKatinka

2016. szeptember 25.

A 010es verziót választottam, de sajnos egy kicsit csalódás, a színek ugyan szépek, de sajnos nem igazán jól pigmentáltak és sajnos nekem alappal sem volt túl tartós- eddig ez az első csalódásom a márkával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.