Pupa

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Innovatív textúrájú forradalmian új flitterekkel dúsított különleges körömlakk, mely arany levelekre emlékeztet. A körmöket gyönyörű fényjátékkal és különleges, arany levél hatással emeli ki.  A 440 lekerekített sörtéből álló lapos big brush maxi applikátor a termék optimális adagolását biztosítja az egyszerű és gyors felvitelhez, egyetlen mozdulattal.