Pupa

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Forradalmian új, szívárványszínekben játszó, ragyogó gyöngyökből álló formula, mellyel tökéletesen kiemelheted az arcod magas pontjait és tiszta arany fénnyel teheted még szebbé a sminkedet. Selymes textúrája és elegáns, királyi címer 3D hatása páratlan érzéki hatást biztosítanak.
Aranyozott csomagolás vörös jegyekkel.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Tesa

2017. március 14.

Lényegében véve gyengén pigmentált, nem tartós. Viszont világos bőrön is szépen mutat, a csomagolása gyönyörű, hétköznapokon jól kihasználható, szeretem, de először azért kicsit csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Izabel

2016. december 21.

A születésnapi akció keretében vettem féláron, így megérte, bár nem a legjobb. Úgy érzem, egy újabb állomáshoz érkeztem a highlighterhasználat terén, ami egy nagyon rossz Catrice-es tapasztalattal indult, de - sajnos - ez a termék még mindig nem az igazi. Nagyon impozáns a külcsín, könnyű a használata is, hétköznap is abszolút viselhető, de valamiért nem vagyok maradéktalanul elégedett a végeredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

zsuzsoka0925

2016. november 30.

Én nem tudtam otthagyni a tavalyi Stay Gold! karácsonyi highlighter-szerelem után (nem, az azóta sem fogyott el, pedig rengetegszer használtam).
Szóval ez a red queen is hasonló szerelemnek indult, de 2 hét használat után azt kell mondjam nem ér a tavalyi nyomába.
Kézfejen próbálva teljesen más (sokkal-sokkal intenzívebb arany), mint ecsettel eldolgozva az arcon, szóval ez ne tévesszen meg senkit.
Abszolút építhető, simán lehet halvány rétegben felvinni, így a mindennapokra is szuper.
A színében viszont számomra valahogy nincs meg az a kis plusz, ami a tavalyiban megvolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.