Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

2016-os karácsonyi limitált kiadás.

Ez a könnyű és finom ajakrúzs hosszú ideig tökéletesen tapad az ajkakra, mély színhatást és bársonyos-matt finish-t keltve. Az exkluzív applikátor precíz felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen megrajzolt ajkak érdekében. Az arany és az intenzív vörös színekben pompázó kiszerelésen található ajak formának köszönhetően jól látható a rúzs színe.

A vörös 3, még soha nem látott árnyalatában kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

emeseee6

2017. április 27.

Sosem szerettem az élénk színeket az ajkamon,valahogy olyan gagyinak hatottak. Na ez nem ilyen ,káprázatos szín (002) ,hosszan tart,alig kopik,egy álom. Mint úgy általában a Pupa termékek,nagyon tudom ajánlani a márkát úgy egészben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Lilium

2016. december 27.

Nemrég vettem meg, már amúgy is nézegettem, de most így a szezon után ez is sokkal olcsóbb persze.:) Szépséges mély vörös színt birtoklok, a Royal Burgundy árnyalatban. Ismerem már a márkának a matt rúzsait, tudtam, hogy már 1 rétegben is erőteljesen pigmentáltak, de attól még így is meghökkentett, hogy milyen intenzív színe van. Könnyű felvinni, tartós, de nem szárad kopogósan mattra, és ha nem hidratálok eléggé alá, rendesen kiszárítja a számat. De mindezt megbocsájtom neki, mert a legfontosabb szempontokat (tartósság, intenzitás) tökéletesen teljesíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.