Pupa

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Csillogó metálos finishével és intenzív vonalhúzásával kiemeli a tekintetet. Krémes és könnyen satírozható, intenzíven és azonnal fogó textúrája kettős használatot tesz lehetővé:

• EYELINER: a szem egy hibátlan vonallal való kihúzásához
  • SZEMHÉJPÚDER: a fénypontok intenzívebbé tételéhez és a tekintet egy szépen elsatírozott vonallal való kiemeléséhez, a satírozó szivacsnak köszönhetően.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cintia4

2017. február 6.

Nagyon jó kis ceruza. Akciósan 1600 körül jutottam hozzá ás imádom. Nagyon szépen ki lehet vele húzni a szem alatti vízvonalat, viszont a szemzug kiemelésére is nagyon alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.