Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2017-es limitált nyári kiadás

A tekintet 3D térhatású, új fénnyel ragyog. Váratlanul krémes állagú, kompakt textúra, mely elolvad a szemhéjon és tiszta színnel ajándékoz meg már az első felviteltől. Tökéletes fénypontok létrehozásához és a tekintet fémes hatású fényekkel történő kiemeléséhez.

0bikbik0

2017. július 9.

Eredeti árán csak ácsingóztam utána, de így leárazva már beruháztam rá. Brutálisan arany :-) Nem hétköznapi, extra szép fénye van, és szinte krémes. Sokáig még nem használtam, inkább csak próbálgattam.
Nagyon tetszik, várom az alkalmakat, amikor majd használhatom élesben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Nagyon tetszik, várom az alkalmakat, amikor majd használhatom élesben is.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 5.

Nem is hiszem el, hogy még nem értékelte előttem senki ezt a gyönyörű limitált kiadású terméket. Pezsgőarany színű, extrán pigmentált, akár highlighterként is alkalmazható. Nagyon szép külső és minőségi belső tartalom, nyaraláshoz, de alkalmi megjelenéshez is ajánlom, persze csak akkor, ha csillogásra vágyunk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 5.