Pupa

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es nyári limitált kiadás

• Rendkívül fényes és csillogó, 3D térhatású körmök.
  • A gyantában gazdag összetétel csillogó végeredményt és "plumping" hatást biztosÍt.
  • Nem tartalmaz: toluol, formaldehid, DBP (dibutil-ftalát) és kámfor.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szeliger

2017. június 14.

179 Dark Cocoa színben ( a képen is ez látható). Régóta szerettem volna egy bronzos barnás színt, de nagy beruházást nem terveztem, mert alapvetően klasszikus színeket hordok, egy ilyen merészebb színből normál üveg soha nem fogyna el. Az ecset széles, bár én a keskenyebb ecsetet jobban szeretem, de ez is egész jól használható. A lakk gyorsan szárad, legalább kétréteges és tényleg szép fényes, kemény felületű a száradás után. Minősége elég gyenge, nap végére a szabad körömszélnél már lepattogzik, igaz én nem használok fedőlakkot. Amolyan kis reggel kikenem, este lemosom darab, szerencsére a lemosása könnyű. Szülinapi féláras kedvezménnyel vettem, így még az elviselhető kategória, alkalmi használatra elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.