Pupa

Ár:   2828 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2018. nyári limitált kiadás

Holografikus hatású, csillámos szemhéjpúder.

2 átnyalatban elérhető: 001 Long Island, 002-es Sex On The Beach

orsipanka

2020. március 12.

Nekem ez a Nagy Ő. A 110-es Long Island árnyalat. Ha csak egy sminktermékemet tartatnám meg, ezt választanám gondolkodás nélkül. Ha egy alkalomra kell sminkelnem, már nem kell gondolkodnom, hogy mit válasszak. Az egészen hétköznapitól az alkalmi sminkig nagyon jól építhető, a lebarnult bőrön csodálatosan ragyog, pink és arany csillámok vannak benne, a legnagyobb nyári melegben is kitart estig alap nélkül is. Ujjal tudom a legkönnyebben felvinni. Elsőre drágának tartottam, de ha azt nézzük, hogy azóta nem kísérletezek mással, bőven megérte. Még szinte az egész display érintetlen volt, amikor ez a szín már mindenhol hiány termék volt, még sikerült egyet tartalékba vennem, de majdnem egy év mindennapi használat után sem látszik az alja. A limitált kiadás után betették a színt egy palettába is, de akkor meg kellene vennem mellé 4 másik színt, ami már van otthon meg 5-öt amit nem használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.