Pupa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Limitált kiadás

revontulet

2017. július 7.

A kepen lathato valtozat van meg nekem is, gyonyoru es nagyon jol kombinalhato szinek. Tartos, bar altalaban egy keves primert rakok a szemhejamra, ha erosebb sminket keszitek vagy netan alkalomra sminkelek, mert ugy meg tartosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Manitabarbara

2017. június 12.

Lilás árnyalatú van meg és nagyon szeretem.Szépen lehet építeni és sokáig fent marad. Pigmentált, nem porzik,nem tűnik el a nap végére. Szépen lehet vele dolgozni.Szerintem inkább megéri ezt megvenni,mert sokáig elég és tényleg nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Carnageous

2015. november 1.

Nekem a képen látható változat van meg és egyszerűen imádom! Gyönyörű lilás színek, pont olyan, amilyet akartam is. Pigmentált és nem porzik, alappal egész nap bírja és nem halvanyodik el a színe sem. Szerintem a pupaban érdemes szemhéjpúderre befektetni mert nem drága és nagyon jó minőséget nyújt, én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Barbika4

2015. október 12.

A 08-as színösszeállítást birtoklom már 1 hete, amit Springsteentől sikerült itt megvásárolnom. Már amikor megérkezett, és belenyúltam az ujjaimmal láttam, hogy nagyon szeretni fogom. Kb. 4-szer sminkeltem ki vele azóta magam, és csodás. Már első alkalommal kaptam dicséretet is rá. Nagyon pigmentált, szép, harmonikus színek, melyek alappal estig meg se moccantak. :) Még egyszer köszönöm, hogy eladásra került! Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.