Pupa

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2017-es tavaszi limitált kiadás

4 színű, selymes textúrájú, magas pigmentálságú paletta kétvégű applikátorral, melynek színei kiválóan kombinálhatóak.

Pupa Vamp!  Szemhéjpúder Paletta Absolute Nude
Ár: 3000 ft, csere is lehetsèges , Eladó: tiamoitalia
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, foxpost, posta

Szütyő Beauty blog

2017. március 28.

A Vamp! szemhéjpúder paletta helyes, 4 nagyon szépen pigmentált selyemfényű szemhéjpúdert kapunk vele, de ahogy a Pupa többi négyes szemhéjpúder palettájában, itt is az a legnagyobb problémám igazából, hogy nagyon! fényes. Szeretem a selyemfényt, de ez az erősség Nekem nem tetszik magamon, és ráadásul keverve a 3 sötétebb árnyalatot, egy olyan hangsúlyos fényt kap a szemhéj, ami szerintem már nem előnyös egy nappali sminknél pl. Főleg úgy nem, hogy azért szemhéjalapozó nélkül erősen potyog is, nem a legtartósabb termékükről van szó jelen esetben. Ezért is van az, hogy leginkább szólóban használtam csak 1-2 alkalom után a szemhéjpúdereket a palettából, egy matt kontúrszínnel eldolgozva a széleket. Így szeretem, és remek termék, de a személyes preferenciáim alapján, nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Dév

2017. március 5.

Gyönyörű légies, tavaszias sminket lehet vele készíteni. Selymes, pigmentált, finom színeket tartalmaz, szerintem nagyon megéri ez a paletta. Csak kicsivel kerül többe, mint egy önálló szín a Pupa-nál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.