Pupa

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2016-os őszi limitált kiadás

Egyetlen termékben egyesít két rózsaszínes árnyalatot és egy highlightert, melyek külön-külön, de egymással keverve is használhatók. A sötétebb árnyalat tökéletes a járomcsontok megrajzolására, míg a világosabb tónus az orca tonizálására, a highlighter segítségével pedig fénypontok hozhatók létre. Könnyű és selymes textúrával, valamint finom virágillattal, mely a virágzó bazsarózsára emlékeztet. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

001 Rose Peony árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

domcsismiracle

2018. április 3.

Á, imádnivaló! Nagyon rég ez lett a kedvenc pirosítóm, a három szín keverékéből nagyon szép eredményt lehet elérni. És tényleg gyönyörű darab, külön helye van az asztalomon! Kár, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 26.

Ez a pirosító önmagában is egy esztétikai élmény! Gyűjteménybe való, annyira szép. Itt "csaptam le rá", mert amióta először megláttam, beleszerettem. Bevallom, hogy nem is merek még hozzá nyúlni, csak gyönyörködöm benne, ...hát ilyen is van... Viszont szerettem volna azonnal megadni neki azt, amit a látványért kaphat.
Biztos vagyok benne, ha egyszer összeszorított foggal majd kipróbálom, akkor is ugyanilyen elégedett leszek, mint azzal, hogy a magaménak tudhatom. De ennek még nem jött el az ideje, most még csak nézegetem a szépséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

crazycatlady

2017. január 25.

Gyönyörű ez a pirosító! A highlighter szín is csodás benne, ráadásul tartós is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

zsuzsoka0925

2016. november 21.

Engem a jobb alsó sarokban lévő kis világos, highlighter részével fogott meg (a pirosító rész színén kívül).
A 3 szín keveréke egyébként nagyon szép eredményt ad.
Az egyetlen negatív élmény: kibontáskor annyira nehéz felvenni az első használathoz a terméket, mintha lenne rajta egy védőréteg (WTF?).
Utána viszont hozza az elvárt gyönyörűséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

A 3 szín keveréke egyébként nagyon szép eredményt ad.
Utána viszont hozza az elvárt gyönyörűséget.