Pupa

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2022. június 13.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Arc-, szem- és ajaksmink termékeket tartalmaz. A kompakt arcpirosító megrajzolja és megformázza az arc vonalait, a megvilágító krém pedig fénnyel árasztja el annak kiemelkedő részeit. A puha, pigmentált textúrájú és könnyen árnyalható kompakt szemhéjfestékek modulálható eredményt biztosítanak és egyedi smink kialakítását teszik lehetővé. A szem alapozó ideális alapot képez számukra és fokozza tapadásukat. A csillogó ajakrúzsok fényessé teszik és pontosan definiálják az ajkakat, míg a telt színű, matt rúzsok kifinomult, bársonyos hatást kölcsönöznek azoknak. Az olvadó textúrájú klasszikus ajakrúzs tökéletes színt varázsol az ajakra, míg a szuper fényes szájfény kiemeli az ajak teltségét.

3 változatban kapható

yokkoa

2021. szeptember 30.

Nagyon sokáig szemeztem vele, mire egy akció keretein belül megrendeltem. A piros 3as van meg, azokból is az, amelyikben nincs kék szín.

- nagy műanyag, sokkal több szemét, mint amennyit maga a termék igényelne. Kissé igenytelen kivitel.
- a szájra való krémrúzsok, fények minősíthetetlenül, botrányosan rosszak. A mattokat alig lehet egyenletesen teríteni, a fényesek ragadnak. Pillanatokon belül kopik mind.
- a primer so-so, nem viszi túlzásba a smink megtartását, de az állaga kellemes.
- a highlighter közepes.
- a tükör belül van, rossz helyen, picike, így semmire nem jó.
- a kinyitogatást nem sikerült a legelegánsabban megoldani, kicsit vacakolós.

+ a pirosítónak gyönyörű, nagyon egyedi színe van, bár kissé porol
+ a szemhéjpúderek álom minőségűek! Nagyon jól pigmentáltak, megfelelő alappal sokáig bírják. A színek is nagyon jók.
+ a bálna cuki, nem túl közelről még mutatós is. Vacak minőségű hatást kelt közelről, de valószínűleg valójában elég masszív.
+ jó minőségű applikátor van benne, a fényes színekhez benedvesítem, jobb, mint az ecsetek.

All in all, az eredeti árát nekem egyértelműen nem érné meg. Kár a szájra való cuccokért, mert a színeik nagyon szépek. Egyébként ezeken felül tuti hosszú ideig barátok leszünk, engem elsősorban amúgy is a szemhéjre való színek fogtak meg. 3 és fél csillag nálam = jóindulatú 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

- a highlighter közepes.
- a tükör belül van, rossz helyen, picike, így semmire nem jó.
- a kinyitogatást nem sikerült a legelegánsabban megoldani, kicsit vacakolós.

+ a pirosítónak gyönyörű, nagyon egyedi színe van, bár kissé porol