Pupa

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. november 3.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás, 2021. tél

Virágszirom infúzum természetes olajban, mely pillanatok alatt hidratálja és táplálja az ajkakat. A praktikus golyós kiszerelés egy áttetsző finishű, könnyű és vékony filmréteget bocsát ki. Egy valódi szépségápolási kezelés az ultrabársonyos ajkakért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

szeliger

2021. november 4.

Magam is nehezen tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem. A kiszerelés mindenesetre különleges, a fiola tele van pakolva kis kék virágszirmokkal. Rá van írva, hogy jó alaposan fel kell rázni, erre mindig emlékeztetnem kell magam, könnyen megfeledkezem róla. A csavaros kupak alatt könnyen mozgó fémgolyó rejlik, ez kellemes meglepetés volt, mert ezekkel a golyókkal sokszor volt már olyan tapasztalatom, hogy beragadtak és nem vitték fel, amit kell. A szájra feltéve szép fényt ad, mi mást, az olajos formulától el is vártam. Enyhe virágos aromája van, egyáltalán nem zavaró. Az ajkakat érezhetően ápolja, nincs cserepesedés, bár még nem voltak igazán hideg idők odakint. A doboza nem látható a képen, de valami csodaszép, sötétkék arannyal és Gucci rózsákkal.
Krémmániásoknak kötelező darab, mánia nélkül nyugodtan kihagyható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

Krémmániásoknak kötelező darab, mánia nélkül nyugodtan kihagyható.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate