Pure Fiji

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: gaboka, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Testápolók

Ez az intenzíven hidratáló krém gyorsan életre kelti a nagyon száraz bőrt is. Az egzotikus diókivonat egyedi keveréke mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. A szójaprotein tartalma elindítja a bőrfeszesítési folyamatot, így csökkentve a finom ráncok megjelenését, míg a golgotavirág nyugtatja az igénybevett bőrt.

Fő összetevők: hidegen sajtolt szűz kókusz olaj, egzotikus diókivonat, tejfehérje, szója, golgotavirág.

Babooca

2015. december 21.

A mangós változat lett az enyém a pixiboxból. Az illata valami fenomenális. Állagra könnyen kenhető, de egyáltalán nem akar beszívódni, pedig száraz a bőröm. Este hatkor kentem, most tíz óra múlt és ugyanúgy ragadok. Kár, hogy nem kompatibilis velem, mert az illata miatt borzasztóan megérné,ami ráadásul nem is alakult át rajtam valami fertelmes savanyú szaggá, hanem ugyanaz a kellemes illat von körbe, mint felkenéskor. A kis minta 2 alkalomra volt elég egész testre, úgyhogy nem nevezhetem ezt még tesztnek. Nagyon szeretném szeretni, míg a bőrradír társát teljesen elutasítom újravétel szempontjából, addig ezen erősen elgondolkodom, valami baráti kiszerelésben mert a 400 ml fölötti mennyiség nekem brutálisan sok. A radír 3-ast kapott,ez jobb valamivel annál, ezért 4-es, de közel sem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

dlmkvcs

2015. december 10.

Szuper az illata, de a hatása... fú elég rémes. Mintha zsírt kennék magamra, nem szívódik be, nem hidratál, csak úgy van és fullasztja a bőrömet. A remek illatán kívül nem tudok rá más jót mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

EvaCs

2015. december 8.

Én is pixiboxban kaptam, nagyon finom illata van, az megfogott. Mint testvaj nekem túlságosan zsíros volt, nehezen szívódott be és kukacosodott is. Többször is próbálkoztam, tömény a bőrömnek. Pedig szeretem a testvajakat, a TBS-től mindegyik bejött. Az igaz hogy ezt a márkát azóta sem láttam sehol, bár nem kerestem.. Remélem másoknak jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Szaszmancs

2015. július 12.

Nekem sajnos/szerencsére nem jött be, így nem problémázom az apró pixis kiszerelésen és az amúgy rettenetesen magas árán sem, mert ennyi bőven elég volt belőle, köszönöm. Nekem ugyan a kókuszos illatú jutott, de szerintem maga a krém ugyanolyan lehet. Az illat elég gejl, autó illatosító jellegű, nem túl bejövős. Az állaga kellemes, kissé habos-vajas, úgyhogy felkenésnél még bizakodó voltam, de bőrön olajossá vált és nagyon nem akart beszívódni,végül több kerülhetett a pizsamámra és az ágyneműmre, mint a testemre, közben meg kellemetlenül csúszkáltam. A biztosítékot mégis a morzsolódás verte ki, én a falra mászom attól ha valami kukacokban lemorzsolódik rólam és bizony ezt művelte a drágaság. Az a minimális mennyiség ami be tudott jutni a bőrömbe, az viszont hatásosnak bizonyult, de nem fogok lelkendezni, mert ellátta a feladatát a testápoló. Nagy jóindulattal 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

edibaba

2015. június 24.

Mennyei illata van, bársonyos bőrt varázsol, szóval szuper! Kár, hogy csak egy pici mintám van a pixiboxból, a teljes kiszerelés árát nem biztos, hogy tudni szeretném. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

petoandika

2015. június 21.

Egyszerűen imádom! Nagyon finom illata van, hamar beszívódik és ha este bekenem rögtön utána is, de reggelre is pihe-puha bőröm lesz tőle.
Még apukám is! (aki egyébként azt se veszi észre, ha új frizurám van) megérezte az illatát és megjegyezte, hogy milyen jó illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.