Pure Fiji

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2015. június 30.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A friss cukornád kristályok eltávolítják az elhalt hámszöveteket, míg a természetesen jelenlevő alfa hidroxi anyagok gyengéden leradírozzák az öregedő bőrsejteket kitisztítva és kinyitva a bőrpólusokat. A mélyen hidratáló olajok keveréke védi és ápolja a bőrt, hogy az egészséges fényében ragyoghasson tovább.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sihaya

2015. december 27.

Pixis minit használok, nekem bejon ez a cucc, az illata nagyon jó édes és tartós is, a benne lévő olajnak köszönhetően puha lesz a száraz bőröm is, nem feszül és viszket, nem sír testápolóert. Nekem a radirozo hatása is megfelelő, csak a rettenetes ára miatt négy csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

dlmkvcs

2015. december 10.

Hmmm... remek illat, nulla hatás. Nagyjából így tudnám jellemezni. Ilyenkor úgy utálom a francos orromat, hogy még a nulla hatás ellenére is szeretem az illat miatt. 3 csillagnál nem tudok többet adni az illatra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Lill

2015. szeptember 10.

Amiért megéri ezt a terméket választani, az az illata. Viszont a radírozó hatása nem nagy szám, mondhatni az átlagosnál is gyengébb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

petoandika

2015. július 10.

Szuper kis termék, de igazából ezt szerintem egy bármely másik vagy akár házi bőrradír is tudja. Az illata nagyon jó, talán ennyi ami miatt emellett döntenék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.