KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Medela

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Brendon   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Brendon
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-s lanolin mellbibó ápoló krém szoptató kismamáknak.

felicitas

2017. április 7.

Csodakrém!!! Szoptatáskor kezdtem használni, és mindig megnyugtatta a bimbómat, mire jött a következő kör. Az első két hónapban életmentő volt. Azóta a maradékot használtam már cserepes ajkakra, kiszáradt körömágyra, kézre és törpillám ekcéma szerű foltjaira. Mindent egy nap alatt rendbe tett. Ez mostantól mindig lesz itthon.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

mudpach

Korcsoport: < 18
2015. november 25.

Drága, kedves svájci barátnőm lepett meg két tubussal, amikor megszületett a kislányom. Bevallom, nem voltam felkészülve bimbóvédelemre, de sajnos égető szükség lett rá. Sosem hallottam a Purelanról, de most már hatalmas rajongója vagyok: nem csak a mellbimbót védte a berepedéstől, hanem azóta az ajkaimra, száraz bőrfelületekre is ezt használom. Mindig kell, hogy legyen itthon.

mudpach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. november 25.

eviszv

2015. október 20.

Nagyon bevált, nagyon hatékony volt, mikor az első szoptatási időszakban kisebesedtek a melleim. Nagyon praktikus, hogy tisztasága miatt az sem baj, ha szoptatás előtt nincs idő vagy erő lemosni.

eviszv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Anahita

2013. április 26.

Szoptatáskor kezdtem el használni, célirányosan, az anyaga miatt. Hasznos társnak bizonyult a kisebesedett mellbimbók elleni küzdelemben, örökké hálás leszek neki érte. Ami megmaradt, az ajakápolóként és kirepedezett bőrre gyógyírként kerül felhasználásra. Szerintem egyetlen más mellbimbókrém sem ér a nyomába.

Anahita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

hexen

2012. július 22.

Én is a szopi kapcsán ismertem meg a terméket. A szülés után volt egy nagyon kedves csecsemős nővér aki ajánlotta. Azóta rendszeresen beszerzem, mert az egész család számára nagyszerű ápolószer. Náthás időszakban, sok orrfújás után a nagyobb gyermekeim csak ezzel engedik ápolni a nózijukat, mert sok mással ellentétben ez egyáltalán nem csíp és már másnapra érződik a jótékony hatása. Én esetenként este bekenem vele az egész arcom, másnapra, finom puha, és nagyon jól hidratált. Száraz könyök, térd, minden kis kényes területnek nagyszerű ápolója. Nagyon nagyon bevált. Mindenkinek ajánlom!

hexen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 22.

chris2007

2010. október 25.

Krémek kréme

Jobb nincs! A legjobb! Mást ne vegyetek, semmi sem olyan hatásos mint a PURELAN!! Használhatjátok kicserepesedett ajakra is, kiszáradt könyökre, a baba pofijára is egy picit télen ha kifújja a szél. Mindenre jó ami picit is kiszárad a bőrön, nem beszélve a mellbimbó ápoló hatásáról. Kend be akár jó vastagon is, nem lesz sebes a bőröd. Én kentem fel közvetlen szoptatás előtt is egy picit, utánna meg sokat. Szuper! Nincs benne semmi ami árthat, se illatanyag, íze sincs. Több márkát kipróbáltam de ehhez képest mind vacak.

chris2007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 25.

Krémek kréme

durczi

2010. augusztus 13.

A maga nemében a legjobb

Orvosi tisztaságú lanolin, elsősorban szoptató kismamáknak, az igénybevett mellbimbó kezelésére; én is ebben a minőségében ismertem meg, és az általam próbált krémek közül ez bizonyult a legjobbnak. Extrém száraz bőrre, pl. a náthaszezonban kisebesedett orra is ajánlják. Mivel szoptatás előtt nem kell lemosni, kényelmes a használata, ugyanakkor a kisbabám szempontjából megnyugtató, hogy a lanolinon kívül semmilyen más adalékanyagot nem tartalmaz. Egyedüli gondom vele, hogy nem túl praktikus a tubusa, az utolsó 10 százalékot nagyon körülményes kinyerni belőle.

durczi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. augusztus 13.

A maga nemében a legjobb

Hidratálók: Lanolin