Purito

Ár:   $22   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $22
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• 94% fermentált növényi kompexszel és 3% niacinamiddal.
  • Tonikként, esszenciaként és szérumként is használható.
  • Mélyen hidratálja a durva és száraz bőrt, javítja állapotát, rugalmasságát.

Ár: 1400 , Eladó: Meszti
Állapot: Új, Helyszín: Szerencs , fizetés: Előre utalás után postán maradóval

Agnyecko

2020. február 21.

Nekem nem lett kedvenc, pedig rajongok a tonikokért. Nem szívódik be, fényes és ragacsos marad utána a bőr, hidratálásban sem jeleskedik, a mostaninál volt már sokkal békésebb, feltöltöttebb az ábrázatom más tonikoknak köszönhetően, úgyhogy ezt többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

bagolylilith

2020. február 21.

Ez volt az első esszencia, amit használtam, azóta is lelkesem újrarendelem, ha elfogy. Azokon a napokon használom, amikor AHA és BHA tartalmú termékeket veszek elő, közvetlenül utánuk következik a sorban. Mint általában az összes koreai terméket, ezt is vattakorong nélkül viszem fel. Nekem nem hagy ragadós réteget, azonnal beszívja a kombinált bőröm minden része. Nagyon jól nyugtat, kifejezetten érezném a hiányát a rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

sziluetta

2020. január 28.

Sikerült felhalmozni egy rakás termékmintát és már nem férek tőlük, ezért elkezdtem beiktatni őket a rutinomba és most ez következett. A centellás vonal illatos tagjaival nem vagyok kibékülve, nem tudtam ennél mire számíthatok, de reménykedtem, hogy problémát nem okoz. Tonik és hámlasztó után vittem fel, erre került a szérumom, illetve a szokásos esszenciám. És azt kell hogy mondjam, hogy a jelenleg használt esszenciám nem nyugtatja ilyen szépen a bőrömet. Meglepő, de látható volt a hatása a szokott rutinom mellett és erősen elgondolkoztam, hogy a cosrx után ő lesz a következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Alocasia

2019. október 7.

Az első fermentált esszenciám volt, azóta már próbáltam többet. Ez volt a legjobban hidratáló, nem is igazán többskineztem vele, mert nem éreztem szükségét. Szuper cucc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

roseanne

2019. szeptember 25.

Imádat nálam is. Én is a Cosrx Galactomyces esszenciáját cseréltem le erre, és nem bántam meg. Ez valahogy többet nyújt. Az általam használt és próbált Purito termékekre együttesen jellemző, hogy nem szívódnak be, ragacsosságot hagynak maguk után. Ez az esszencia nekem beszívódik, a Purito szérumok viszont nem igazán, főleg a hyaluron, azt le is fogom cserélni, ha elfogy. Visszatérve erre a termékre, amit negatívumként említenék, maga a kiszerelés, a flakon, hogy löttyinteni kell a kézbe, ujjak végére, stb. Bárhogy trükközöm, mindig elfolyik erre-arra. Erősen gondolkodom rajta, hogy áttöltöm apránként valami szórófejes flakonba. Ettől függetlenül 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

ostra

2019. május 7.

én közel sem vagyok érte annyira oda,mint a többség. nekem ragadós érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be. vízállagú, vagyis csepeg le az arcomról, miközben kenem. hatását nem vettem észre, pedig fél éve használom. pozitív, hogy sok van benne és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

GNóri

2019. március 20.

Imádom, a rutinom állandó, must have tagjává vált. Sőt, azt is ki merem jelenteni, hogy az egyik legjobb koreai arcápoló termék, amit próbáltam. Én esszenciaként használom toner után, remekül hidratál, feltölti, puhítja a bőrt. Elég könnyed állagú esszencia, ha valakinek olyan vízhiányos-sivatagszáraz az arca, mint nekem, nem lesz elég önmagában, kell még utána szérum és krém, viszont nagyon jó alaptermék, amire lehet építeni a rutin további lépéseit. Az összetevők csodásak, a kiszerelés nagy és gazdaságos, én már fél éve használom, és még mindig van benne egy jó egy havi adag. A Purito márka amúgy is az egyik kedvencem, de ez a leglegleg, csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Doridia

2019. március 7.

Mintám volt belőle, de imádtam! A kombinált bőrömre is tökéletes volt, hamar beszívódott, nem irritált. A hidratáló ereje nem kiemelkedő, viszont a rétegzős rutinba tökéletesen passzolt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

kamili07

2019. január 9.

Nagyon kiadós, hatalmas adag, fél évig elég volt az első üveg .Reggel és este is használom, immár a második flakont fogyasztom, szóval már írhatok véleményt, úgy gondolom. Tonik után, vagy helyett viszek fel egy vagy 2 réteget, ezután C vitamin szérumot. Nem bántja a bőrömet a niacinamid- C vitamin kombó, de ebben nincs is olyan sok. Hamar beszívódik, nem ragad, rétegzős rutinba pont illeszkedik. Nagyon jól hidratál, nyáron már csak Hyaluron szérumot és fényvédőt raktam fölé. A bőröm felébred tőle reggel. A fermentált összetevők az én bőrömet látványosan javítják. A niacinamide a zsíros bőrömmel nagyon jót tesz, tuti mérsékeli a zsírosságot nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 9.

BirsAlma

2018. november 14.

Nekem nagyon bevált ez az esszencia. Igaz még csak egy hete használom, száraz és vízhiányos bőrre reggel és esete. Nagyon jól hidratál. Nem szívódik be teljesen, de nekem ez nem okoz gondot mivel után használok még egy hidratáló krémet és reggel fényvédőt. Sokat javított a bőröm állapotán, nem érzem olyan száraznak, sokkal puhább. Nálam újra vevős termék. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.