Purito

Ár:   $22   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $22
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• 94% fermentált növényi kompexszel és 3% niacinamiddal.
  • Tonikként, esszenciaként és szérumként is használható.
  • Mélyen hidratálja a durva és száraz bőrt, javítja állapotát, rugalmasságát.

Tig

2021. március 19.

Pár nap használatot követően látványos változást vettem észre, egyértelműen a használatához köthetően, mert egyszerre kevés dolgot használok és ez volt az új, most kb. 3 hete használom. Egyenletesebb tónus, teltebb bőr. Kicsit folyósabb szérum állagú, de nem vízszerű. Korábban külön niacinamidos szérumot, hialuronos, egyéb hatóanyagos szérumokat használtam, de jobb szeretem, ha egy termék tartalmaz minél több jóságot, minél kevesebb lépésből álló rutinra vágytam. Az összetevőlista miatt esett erre a választásom, rengeteg minden benne van ebben az egy termékben, amit korábban csak több termékben kaptam (hmm, vettem) meg. Nekem egy réteg elég belőle az arcomra. Most Ordinary NMF-et használok fölé és nagyon elégedett vagyok a hatással. Szuper.

Update bő fél évnyi használatot követően: töretlenül imádom. Beszívódási problémák szerencsére sosem adódtak az esetemben, más véleményekben látom, hogy másoknál sajnos igen. A barátom is rászokott kb. egy hónapja és bár nem igazán tüzeli fel az arcápolás, magához mérten szinte lelkesen mondta, hogy ettől simább a bőre és kevesebb a mitesszere. :) Ez szerintem annak is tulajdonítható, amellett, hogy feltölti a bőrét, hogy niacinamid van benne. És sok egyéb jóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

HRenata

2021. január 19.

Elhasználtam egy üveggel, nem volt rossz, de annyira kiemelkedő sem, hogy újravegyem. Pl a márka centellás tonikját élmény használni, és észrevehetően nyugtatja, frissíti a bőröm. Ennél a terméknél én nem tapasztaltam semmi pluszt, de ez számomra van így, ettől még ez egy jó kis esszencia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

szaszkoj

2021. január 7.

Sajnos nekem is olyan problémám volt ezzel az esszenciával, mint előttem másoknak: nem szívódik be rendesen, vagy csak nagyon nehézkesen.
Én esti arctisztítás után rögtön fel szoktam kenni, de mire fogat mosok, előkészülök az esti rutinhoz stb., még el szokott telni öt-tíz perc, de sokszor még addigra sem szívódik be maradéktalanul, hanem csak ül az arcomon. Ráadásul, ahogy mások is írták, valahogy az állaga sem igazi, kiöntve nem sűrű, de felkenve valahogy nyúlós és olajos lesz, ami valószínűleg hozzájárul ahhoz, hogy nem szívódik fel rendesen.

A felszívódási probléma engem még nem is zavarna annyira, ha ez a cucc hajlandó lenne együtt játszani a többi krémemmel, de nem hajlandó. Ha nem szívódott még fel teljesen, és úgy próbálok a tetejére kenni valamit, akkor összecsomósodik és lemállik, vagyis sem az esszencia, sem a fölé kent más szérum / krém nem marad meg az arcomon, ami nagyon bosszantó. Nekem ez ezzel a termékkel a legnagyobb bajom,

A hatása számomra rendben van, a bőröm nagyon szereti a fermentált dolgokat, de az állag sajnos sokat ront a felhasználói élményen. Nem fogom újravenni, pedig szeretem a Purito-t :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Fruzsi90

2020. december 29.

Nagyon kényelmetlen volt használni. Túl híg, ehhez képest nagyon nehezen tudtam eldolgozni az arcomon szószerint hozzátapadt és ott maradt, a hatása is elhanyagolható. Lehet, hogy krémmel elkeverve kezelhetőbb állagot kapunk, de rétegzős rutinom van ezért másra esett a választásom. Az összetevői viszont nagyon szépek, nem rossz termék, csak nálam nem volt szerelem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

PaperMama

2020. november 25.

Feltölt, hidratál, hozza amít ígér. Nekem mégsem lett valahogy szerelem, könnyen meg is feledkezem róla, nem érzem hiányát, ha elfelejtem hasznáni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Serephina

2020. november 14.

A niacinamid és hialuronsav tartalma és a szép összetevőlista miatt vettem meg. Az itteni pozitív visszajelzések is bíztatóak voltak más kombinált bőrűektől. Sajnos nekem felkenés után egyáltalán nem szívódik be, ragacsos/olajos fénylő réteget hagy, ami nem tűnik el, így nappalra számomra hordhatatlan és estére sem túl esztétikus no.
Sajnos nem tapasztaltam plusz hidratálást.
A bőröm sem igazán szereti, de ettől még lehet szuper termék, csak nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Sajnos nem tapasztaltam plusz hidratálást.

Nessy

2020. július 28.

Egy minimál Purito rutin ékköve nálam ez az esszencia, egyszerűen tökéletesen működik, gyönyörűen simítja a mimikai ráncaimat, feltölti, frissíti a bőrt. segít a pigmentfoltok csökkentésében, a pattanások mostanában elkerülnek, egy két pici piros pötty jön csak elő, de azokkal gyorsan elbánik. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos és olyan szépen puhít, hogy csak fényvédőt teszek rá és kész is vagyok. Illatmentes, az összetevők illatát enyhén érezni, de szerencsére semmi kellemetlen.

Kaptam pár termékmintát és azokat próbálgattam egy-két napja, de annyira hiányzott a Purito tonikom (illatmentes) és esszenciám, hogy fél óra elteltével inkább lemostam az arcom és felkentem őket....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

zsofbar77

2020. július 8.

Aranyat ér ez a termék. Szérumot mellé szuper kiegészítés, jelenleg The Ordinary szérummal használom. Szerintem felesleges mellé tonikot használni, mert nagyon könnyed. C-vitaminnal ne használjátok, mert akkor a B3-vitaminnal kiütik egymást. Egyébként én hajmosás után fejbőrre is használom, választékonként kb 2 cseppet. Előtte a TO erre való szérum át használtam, de soknak tartottam az árát, így úgy döntöttem inkább erre is jó lesz ez a termék. ☺ Örök szerelem. ❤💯☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Meszti

- nem irritál.
- könnyen beszívódik.
- rugalmasabb az arcom.

Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Zseniális egy termék! 💚

- rugalmasabb az arcom.

Újravevős!

Agnyecko

2020. február 21.

Nekem nem lett kedvenc, pedig rajongok a tonikokért. Nem szívódik be, fényes és ragacsos marad utána a bőr, hidratálásban sem jeleskedik, a mostaninál volt már sokkal békésebb, feltöltöttebb az ábrázatom más tonikoknak köszönhetően, úgyhogy ezt többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.