Purito

Ár:   $22   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $22
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• 94% fermentált növényi kompexszel és 3% niacinamiddal.
  • Tonikként, esszenciaként és szérumként is használható.
  • Mélyen hidratálja a durva és száraz bőrt, javítja állapotát, rugalmasságát.

Koreai minták (etude house, primera, purito, the saem)
Ár: 1200 ft + pk , Eladó: cintialaura
Állapot: bontatlanok, 14 db, Helyszín: Szolnok, fizetés: --
Alocasia

2019. október 7.

Az első fermentált esszenciám volt, azóta már próbáltam többet. Ez volt a legjobban hidratáló, nem is igazán többskineztem vele, mert nem éreztem szükségét. Szuper cucc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

roseanne

2019. szeptember 25.

Imádat nálam is. Én is a Cosrx Galactomyces esszenciáját cseréltem le erre, és nem bántam meg. Ez valahogy többet nyújt. Az általam használt és próbált Purito termékekre együttesen jellemző, hogy nem szívódnak be, ragacsosságot hagynak maguk után. Ez az esszencia nekem beszívódik, a Purito szérumok viszont nem igazán, főleg a hyaluron, azt le is fogom cserélni, ha elfogy. Visszatérve erre a termékre, amit negatívumként említenék, maga a kiszerelés, a flakon, hogy löttyinteni kell a kézbe, ujjak végére, stb. Bárhogy trükközöm, mindig elfolyik erre-arra. Erősen gondolkodom rajta, hogy áttöltöm apránként valami szórófejes flakonba. Ettől függetlenül 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

ostra

2019. május 7.

én közel sem vagyok érte annyira oda,mint a többség. nekem ragadós érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be. vízállagú, vagyis csepeg le az arcomról, miközben kenem. hatását nem vettem észre, pedig fél éve használom. pozitív, hogy sok van benne és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

GNóri

2019. március 20.

Imádom, a rutinom állandó, must have tagjává vált. Sőt, azt is ki merem jelenteni, hogy az egyik legjobb koreai arcápoló termék, amit próbáltam. Én esszenciaként használom toner után, remekül hidratál, feltölti, puhítja a bőrt. Elég könnyed állagú esszencia, ha valakinek olyan vízhiányos-sivatagszáraz az arca, mint nekem, nem lesz elég önmagában, kell még utána szérum és krém, viszont nagyon jó alaptermék, amire lehet építeni a rutin további lépéseit. Az összetevők csodásak, a kiszerelés nagy és gazdaságos, én már fél éve használom, és még mindig van benne egy jó egy havi adag. A Purito márka amúgy is az egyik kedvencem, de ez a leglegleg, csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Doridia

2019. március 7.

Mintám volt belőle, de imádtam! A kombinált bőrömre is tökéletes volt, hamar beszívódott, nem irritált. A hidratáló ereje nem kiemelkedő, viszont a rétegzős rutinba tökéletesen passzolt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

kamili07

2019. január 9.

Nagyon kiadós, hatalmas adag, fél évig elég volt az első üveg .Reggel és este is használom, immár a második flakont fogyasztom, szóval már írhatok véleményt, úgy gondolom. Tonik után, vagy helyett viszek fel egy vagy 2 réteget, ezután C vitamin szérumot. Nem bántja a bőrömet a niacinamid- C vitamin kombó, de ebben nincs is olyan sok. Hamar beszívódik, nem ragad, rétegzős rutinba pont illeszkedik. Nagyon jól hidratál, nyáron már csak Hyaluron szérumot és fényvédőt raktam fölé. A bőröm felébred tőle reggel. A fermentált összetevők az én bőrömet látványosan javítják. A niacinamide a zsíros bőrömmel nagyon jót tesz, tuti mérsékeli a zsírosságot nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

BirsAlma

2018. november 14.

Nekem nagyon bevált ez az esszencia. Igaz még csak egy hete használom, száraz és vízhiányos bőrre reggel és esete. Nagyon jól hidratál. Nem szívódik be teljesen, de nekem ez nem okoz gondot mivel után használok még egy hidratáló krémet és reggel fényvédőt. Sokat javított a bőröm állapotán, nem érzem olyan száraznak, sokkal puhább. Nálam újra vevős termék. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Kremcica

2018. augusztus 22.

Sikerült pár mintát begyűjtenem belőle, így egynél többször próbáltam de mégis a hosszútávú hatásairól nem tudok nyilatkozni. Eléggé híg áttetsző folyadék könnyű pocsékolni, leginkább esszenciának mondanám (én annak használtam). Van egy jellegzetes szaga is, nem kellemetlen de felkenéskor még érezhető. Nem irritál, nem bánja a bőrömet. Valamelyest azonnal hidratált, de önmagában nekem rém kevés. A rétegzős rutinba viszont könnyen és jól beépíthető. Más hidratálóimmal nem veszett össze és amíg használtam érezhetően erősítette azok hatását. Kicsit kipihentebb lett az összkép. Csodaszernek nem mondanám, de ha esszenciát kerestek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

svekits

2018. július 27.

Ugh, istenem, imádom. A niacinamid az abszolút kedvenc dolgom a kozmetika világában a szemöldökceruza után. Tobikként, vagy hámlasztó tonik után esszenciaként szoktam használni. Pár hét alatt jelentős mértékben hozzájárult, hogy az arcomon elkapart bebarnult seb foltját eltüntesse. Enyhén hidratál is, nyaralásnál a meleg párás levegőben hidratálót már nem is raktam fölé nappalra, csak szérumot, nagyon kényelmes viselet mindenhogyan, használom reggel és este is általában. Nagyon szuper cucc, hatalmas a kiszerelés, én általában egy kis etárolóba töltök, és azt hurcolom magammal, ha utazok valamerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Venusz1984

2018. június 26.

Ebayen rendeltem 4500fT-ért. Csavaros kupakos én tenyérbe öntöm ki és úgy viszem fel. Átlátszó, teljesen folyós állapú. Reggeli rutinban NIOD MIST után használom, amikor kiöntöd a tenyerdbe elsőre kisség dühös, de ahogy felkened szinte azonnal el is illan.
A COSRX galactomyces-t cseréltem le rá és nagyon jó döntés volt. Azt is nagyon szerettem, de ez mégjobban hidratálja a bőröm, jobban száraz bőrre való. A niacinamid miatt külön plusz pont. Akinek szárazabb a bőre és bevált neki a COSRX vele is tegyen egy próbát mert tuti nem fog csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.