Purito

Ár:   $22   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $22
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• 92% galactomyces fermentátummal és 5% niacinamiddal.
  • Tonikként, esszenciaként és szérumként is használható.
  • Szabályozza a faggyútermelést, javítja a bőr tónusát és kisimítja az egyenetlen bőrfelszínt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Monicapandaa

2022. május 23.

Kifejezetten nem szeretem. Csak este tudom használni mert ragad-tapad a fejem tőle és nagyon sokat kell várni hogy beszívódjon különben nem tudom felkenni a rutinom többi részét mert lemorzsolódik. Nagy változások nem lettek az arcomon mióta használom. Decemberben vettem most május vége van és sajnos még mindig félig van. Korábban az ordinary G&G PC niacinamidokhoz volt szerencsém. Igy visszatekintve a Gg volt a legjobb az összes közül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Amadea

2021. december 5.

Gloria kolleginától kaptam ajándékba, de nemcsak ezért volt kedves a szívemnek.
Folyós állagú, színtelen-szagtalan esszencia, ami könnyen beszívódik. Sajnos egy kicsit ragacsos az állaga, ami az arcomon nem zavart, de a használata után száguldottam kezet mosni.
Nem vagyok érzékeny a niára, napi használat mellett sem alakult ki irritáció (kombinált bőr, nem gyulladásos aknéval és vízhiánnyal), mindennel (AHA, BHA, azelain) szépen megfért. Esti rutinban alkalmaztam, ezért nem tudom, mennyire lehet rá sminkelni.
A pumpájával akadtak gondjaim, óvatos lenyomásra nem adott ki semmit, a határozott mozdulatokra viszont heveny köpködésssel reagált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Gloria kolleginától kaptam ajándékba, de nemcsak ezért volt kedves a szívemnek.

roseanne

2021. január 2.

Lassan elhasználok egy "üveggel" belőle, és nem biztos, hogy újra megvenném. Nem rossz, de valahogy nem hatnak az összetevők. Volt már más, niacinamide-os termékem, ott jobban éreztem a halványító hatást. És volt külön galactomyces-es esszenciám is, az is jobban működött. Én ebből arra jöttem rá, hogy két külön termékben a két főbb összetevő jobban működik.
Állaga: enyhén olajos, ám vízszerűen folyó, néha elfolyik az ujjaim között erre-arra.
Illata: nincs.
Nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Illata: nincs.
Nem irritál.

martissima

2020. szeptember 25.

Ez volt a 3. próbálkozásom a niával. Az első 2 balul sült el, dehát na... nehezen tanulok. Annyi szépet ígér ez az összetevő az én kis problémás bőrőmnek, hogy nem bírtam ellenállni. Gondoltam kisebb koncentrációban talán üdvösebb lesz az eredmény. Nem lett. Ebben az esszenciában is még túlságosan előkelő helyen szerepel a nia a hozzám hasonló niacinamid-érzékenyek számára sajnos. És a korábbiakhoz hasonlóan ez is egy barátnőm repertoárjában végezte, nála bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Aancsaa

2019. november 14.

Nagyon szereti a bőröm, a galactomyces összetevőt eddig is imádtam (Cosrx-et használtam), de nagyon örültem, hogy találtam olyan terméket, aminek szépek az összetevői és niacinamide is van benne. Könnyű állagú esszencia, szépen beszívja a bőröm, rétegezős rutinba tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

rtteszvesz

2018. szeptember 11.

Az egyik rendelésem mellé kaptam termékmintákat, ez is köztük volt. Nagyon folyékony, de jól adagolható, átlátszó, színtelen folyadék. Nem okozott problémát, de most annyi mindenem van, hogy nem rendelem meg. Ha később eszembejut kap majd egy esélyt teljes méretben is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

csill87

2018. július 29.

Nagyon örülök, hogy csak mintában próbáltam ki. Nagyon kényes bőröm van, ha valami nem jó, azt rögtön jelzi, ez az esszencia pedig nem jó minőségű. Van benne valami mű, rossz érzése van a bőrömnek tőle, mintha egy nájlonzacskóba borkolnám, fulladozik tőle, rossz, rossz.... :( Kicsit mintha irritálná is, de ezt annyira nem tudom megállapítani, mert gyorsan lemostam. Csodálkozom amúgy, mert a márka több kréme is nagyon bevált. De ez egy nagy NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

balazskrisztii

2018. július 2.

Az egyik rendelésem mellé kaptam termékmintákat, néhány alkalommal használtam őket és megrendeltem a teljes kiszerelést. Nagyon folyékony, de jól adagolható, átlátszó, színtelen folyadék. Minden este használom a T zónámban, úgy tűnik, tényleg van pórusösszehúzó hatása, mert olyan az arcom, mint télen, amikor hámlasztok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Régóta szerettem volna már egy esszenciát, és a Purito tremékeket amúgy is imádom, szóval őlük rendeltem meg ezt a terméket. Érdekes a textúrája, egyszerre vizes és utána olajos. Kissé nehezen szívódik be, de esténként használom és akkor van időm kicsit pepecselni vele. Utána használok szérumot és hidratálót (mind Purito), és határozottan szebb lett a bőrképem. Nem olcsó, de ha van párezer elverni való forintunk, érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

dzsanki

2018. január 26.

Pár hete vettem meg, azóta használom reggel és/vagy este, de én használok mellette c-vitaminos szérumot is reggel, viszont azt vettem észre, hogy kevesebb hámlasztót igényel a bőröm azóta, úgyhogy azt visszafogtam ezek mellett, a bha lotion megy reggelente, de este már nem minden nap használok aha-t vagy bha-t.
A szérum incije nagyon szép, szinte csak hasznos összetevőket tartalmaz, ehhez képest az ára nagyon jó (én 15 dollárért vettem, és már több purito terméknél látom, hogy nagyon magas ár van beírva, amit nem értek, jelenleg ez a szérum az eopenmarket oldalán 15,6 dollárba kerül, de két napja 12,8 volt az összes purito szérum az oldalon). Átlátszó, könnyen beszívódó formula, és a faggyúszabályozó hatását érzékelem, egyáltalán nem kell napközben újrapúderezni a T-zónámat, mióta használom, és ezt a hatást ennek a szérumnak tudom be, mert a rutinom többi része ugyanaz, mint volt. A folthalványító hatásról akkor tudnék hiteles visszajelzést adni, ha más fehérítő terméket nem használnék. Ahogy az összes Purito terméket, így ezt is őszintén ajánlom. A márka összes terméke 'zöld' incis, hatásos, megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Lásd Tripeptide-32