Purito

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: turmeric, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All in one bb krém: fehérít, ránctalanít, meg véd a nap káros sugaraitól. Mentes 10 káros összetevőtől. Gyógyító csiga esszenciával, alkohol mentes.

Ancsa6

2020. augusztus 8.

Egyik kedvencem, szépen fed, természetes hatást ad, szerintem kicsit hidratál is, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

KozmaNikolett2001

2020. június 30.

Nagyon tetszik nekem az illata első sorban. A színétől először megijedtem hogy miért ennyire szürke, viszont a vilagos bőrömre a 21-es árnyalat tökéletesen passzol. Szinezett hidratálóhoz képest nagyon szuper a fedése is, pont annyira fed amennyi szükséges , egyátalan nem maszk hatású. Kellemes érzés, nem nehezíti el a bőrömet. Egyenlőre jótékony hatásáról nem tudok beszámolni, hogy halványítaná e a pattanás után maradt foltjaimat. De nagyon bízom benne, hogy tapasztalhatom. A fényvédő még egy plusz pont .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

sziluetta

2020. május 16.

Mintát rendeltem belőle, mert felkeltette az érdeklődésemet. Először a 23-mas tippeltem az én árnyalatomnak, sajnos nem nyert, a következő körben a 21-est rendeltem és az már teli találat. Korábban is használtam bb-t, eddig a garniertől, és már a hajamat téptem, hogy mióta dolgozok a rutinomon és egy csomó jó hatóanyagot teszek bele, azóta mindenen, konkrétan mindenen kukacosodott, olyan fényvédőt nem tudnék mondani, amivel kompatibilis volt. Szóval már csak ezért is ámultam el, hogy a purito bb-jének mindegy, hogy 1 réteg vagy 10 van alatta, mindegy hogy milyen fényvédőt használok, mindegyikkel kijön.

Ami a fedését illeti, szépen fed, de nem maszk hatású (viszont amúgy sokkal szebb, mint az alapozóm, szóval azt is lecserélem erre), kell egy kis idő, amíg hozzádomul a bőrszínhez. Fényes lesz utána a bőr, a zsíros bőrömön kicsit túlzottan is, de púderrel korrigálható. Mellesleg a pattanás utáni hegeim szépen világosodnak mióta ezt használom.

Ha valaki mintán gondolkozik, akkor amúgy 1 kis tasak nekem 4 alkalomra volt elég, tehát bőven lehet vele tesztelni a teljes méret megrendelése előtt.

UP: Délutánra sajnos belefolyik(?!) a szemembe és csíp. Eddig azt hittem, hogy a fényvédőm volt, de azóta lecseréltem a fényvédőmet, a csak fényvédős napokon minden stimmel, ha használom ezt a bb-t, akkor viszont sajnos délutánra könnyezik a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 16.

sTike

2020. május 5.

Nagy álmom volt, hogy végre találjak egy BB krémet ami az én arcomra is jó, mivel nagyon világos a bőröm és semmi sárgaság nincs benne. Utolsó reményem az ázsiai termékek voltak és rendeltem több fajtát mintában és azt kell mondjam nagyon jók. Szerintem mindenki aki küzd az alapozók/BB krémek sárgasága ellen azoknak ajánlott az ázsiai termékek :)
Amikre én figyeltem tesztelgetés alatt:
- Ne legyen sárga
- Ne szárítson
- Nem lemeszelni akarom magam vele, bőr hibákra a korrektor van, BB krémtől egységes arcbőrt várok el
Erről a tapasztalatom: (21 világos bézs)
Elsőre tényleg rémisztő a szürkés színe (nyilván nem gondoltam, hogy mivel minta ezért egyszerre kell felraknom az adagot), mivel nem használtam sokat belőle ezért nagyon szépen hasonult a bőröm színéhez és a testem színéhez (nyakamtól, mellkasomtól nem üt el). Szerintem így is erős a fedése a drogériás BB krémekhez képest. Egészséges ragyogó/fényes arcbőrt produkál és nap végére se voltak kiszáradt foltok az arcomon. Száraz a bőröm úgy hogy én előtte alaposan hidratálok (szérum, olajok, hidratálókrém, fényvédő), de nem került semmivel összetűzésbe, sminkelni is szépen lehetett rá, highlighter már nem is kell. :) Nap végére is fent maradt és arctisztításnál szépen is jött le. Szóóóóval az 5 csillagot én megadom neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Amikre én figyeltem tesztelgetés alatt:
- Ne legyen sárga
- Ne szárítson
Erről a tapasztalatom: (21 világos bézs)

LadyBleu

2020. április 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket!
Nem vagyok az alapozók rajongója, leginkább azért mert sokszor elég csúnyák az összetevőik. Ez a termék viszont felér egy közepes fedésű alapozóval. Én simán használom alapozó helyett. A kisebb bőrhibákat elfedi, a bőrszínt tökéletesen egységesíti. Ha közelről nézem az arcom a nagyobb pattik és foltok valamennyire látszódnak alóla, de egy természetes hatást ad cserébe. Az ára elég jó, állatkísérletmentes, fényvédő is van benne, szuper hidratáló összetevők, természetes finish. Nekem ez a termék tökéletesen megfelel és biztos újra fogom venni.
A kombinált bőrömön mindenhol szépen mutat. Nagyon zsíros bőrűeknek valószínűleg túlságosan átfénylik a bőrük, mindenki más szerintem nyugodtan próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket!

Magyari

2020. április 8.

Sziasztok!
Nos, a Missha Perfect Cover-rel ellentétben, ez a termék nagyon szép. Az összetevői is, ellentétben a Missha-val. Nagyon selymes, könnyed, valóban érezni a táplálást, és a finishe igazán érett bőrre lett megalkotva. A 23-as szín világos ugyan, de nekem ez határozottan tetszik, mivel 46 évesen még bronzert sem használok már, annyira szeretem a világos bőrömet, amire nagyon vigyázok. Megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 8.

Sziasztok!

rrituss

2020. március 26.

Végre! Nekem ő nagyon tetszik. BB krémhez képest elég jó a fedése (a 21, és a 23-as is szépen igazodik a bőrömhöz, ami hideg tónusú, de könnyen barnul), hidratál, nem szárítja bőröm nap végére, és nekem kifejezetten tetszik a finishe, ami nem matt, de nem is kellemetlen csillogó, egyszerűen természetes ragyogás (kombinált bőrön). Szépen egységesít, elfedi az apróbb bőrhibákat, de nem ül bele a ráncokba. Nekem tartós, bringázás közben, után sem folyik le az arcom. Örülök, hogy rátaláltam. A fényvédő tartalma is meggyőző. Egyedül a parfümöt nem értem benne, simán elhagyhatnák, szerintem senkinek em hiányozna, remélem ebből is lesz illatmentes változat, mint ahogy a fényvédőikből is lehet már kapni. Maximális szerelem van ennek ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

kannus

2020. március 26.

Ismerkedő fázisban vagyok a bb krémekkel. Alapvető elképzelésem az volt ezzel kapcsolatban, hogy olyan színezett hidratáló, aminek van egy iciri piciri bőrkép kiegyenlítő hatása. Na mármost ez a bb krém számomra felér egy alapozóval fedés tekintetében és ha hozzávesszük az egyértelműen szuper hidratáló hatását és azt, hogy fényvédelem is van benne, számomra ez a tökéletes all in one termék. Ár érték arányban is szuper (bár a fentebb feltüntetett 2400 ft-os ár szerintem már kicsit elavult információ, 3500 ft körül mozog jelenleg az ára)!
Nekem a 21-es light beige árnyalat van meg, ez az ami az én világos bőrömhöz leginkább passzol. Felkenés után valóban van egy picit sápasztó színe, de néhány perc után vagy valóban alkalmazkodik kicsit a bőrszínhez, vagy az én szemem szokja meg. :D Mindenesetre nincs durván maszkszerű hatása, és én még mindig jobban preferálom ezt a nagyon minimális szürkébe hajló árnyalatot, mint a sárgásat (amit a legtöbb alapozó produkál).
Nem éppen matt finisht ad (főleg nem zsíros/kombinált bőrön), de egy leheletnyi porpúderrel ez korrigálható. :)
Az incije is szép, állatkísérlet mentes is, mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Az incije is szép, állatkísérlet mentes is, mi kell még? :)

Bog

2020. március 25.

Két dolog miatt választottam ezt. Az egyik az árnyalat, ebből van 27-es, ami az én kreol bőrömre még majdnem sötét is így télen. A másik, hogy bőrproblémámra ezt ajánlotta Jolsie keresője. Nagyon jól fed és az árnyalata is megfelel és jól hidratál. Egész kevés kell belőle.
az én zsíros, kombinált bőrömre kicsit túl fényes/csillogó, valamint nem tartós. Én csak hétvégén, otthon használom. Nem ezzel mennék dolgozni.
Összességében nem rossz termék, de én inkább tovább keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

Összességében nem rossz termék, de én inkább tovább keresgélek.

adrienn999

2020. március 6.

ritka hogy egy BB bevált a kombinált bőrömre! közepesen fed. Természetes hatást kelt (inkább hideg mint meleg tónusú), egészséges fényt ad (kicsit a glass look), jó az ára, van benne UV. Kb egy hónapja használom, maximálisan bevált, dobom ki az Estee Lauder alapozóm. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.