Purito

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: turmeric, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All in one bb krém: fehérít, ránctalanít, meg véd a nap káros sugaraitól. Mentes 10 káros összetevőtől. Gyógyító csiga esszenciával, alkohol mentes.

sziluetta

2020. február 22.

Mintát rendeltem belőle, mert felkeltette az érdeklődésemet. Először a 23-mas tippeltem az én árnyalatomnak, sajnos nem nyert, a következő körben a 21-est rendeltem és az már teli találat. Korábban is használtam bb-t, eddig a garniertől, és már a hajamat téptem, hogy mióta dolgozok a rutinomon és egy csomó jó hatóanyagot teszek bele, azóta mindenen, konkrétan mindenen kukacosodott, olyan fényvédőt nem tudnék mondani, amivel kompatibilis volt. Szóval már csak ezért is ámultam el, hogy a purito bb-jének mindegy, hogy 1 réteg vagy 10 van alatta, mindegy hogy milyen fényvédőt használok, mindegyikkel kijön.

Ami a fedését illeti, szépen fed, de nem maszk hatású (viszont amúgy sokkal szebb, mint az alapozóm, szóval azt is lecserélem erre), kell egy kis idő, amíg hozzádomul a bőrszínhez. Fényes lesz utána a bőr, a zsíros bőrömön kicsit túlzottan is, de púderrel korrigálható. Mellesleg a pattanás utáni hegeim szépen világosodnak mióta ezt használom.

Ha valaki mintán gondolkozik, akkor amúgy 1 kis tasak nekem 4 alkalomra volt elég, tehát bőven lehet vele tesztelni a teljes méret megrendelése előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

ppetruc

2020. február 19.

Uuu, hát ez nagyon király. Jolse-ról rendeltem próba cseresznye alapon a 21-es színt. Sikerült elsőre eltalálnom a színem. Egész napos hidratált érzetet ad, picit fénylik, de nekem ez az a tipikus szép bőrfény. Szuperül működik a G&G aPad, és a TO c-vitaminjával, nem kukacoskodik. Egyenlőre nagyon nagyon tetszik, napok óta csak ezt használom alapozó helyett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

eszterszekely

2020. február 4.

Soha nem használtam BB krémet, mert úgy tudtam ez egy színezett hidratáló krém. Mivel túl tágak a pórusaim, és nem hibátlan a bőröm, azt hittem nekem kevés lenne. Aztán kaptam ebből egy mintát és eléggé elgondolkodtatott hogy sok év után leváltom az alapozóm.
Első nekifutásra nem tetszett aztán másodikra meg nagyon. A kezdeti hulla szürke szín valamilyen módon gyorsan idomul a saját bőrtónusomhoz. Kézzel vittem fel és teljesen egyenletes lett (alapozóval ezt meg sem merném próbálni). Sokkal kevésbé maszk hatású mint az alapozó viszont ahhoz eléggé fed hogy a póruaimat és a bőrhibáimat eltüntesse. Enyhe selymes, egészségesnek tűnő fényűre szárad. Pár órán belül nekem átfényesedett, igaz nem használok púdert, de azzal simán lehetett orvosolni hogy egy papírzsepit rányomtam fél pillanatra a T vonalamra. Fény eltűnt, papírzsepi nem lett alapozó színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Villango

2020. január 13.

Nem tudom mi lesz velem ha igazándiból elkezdek öregedni, mármint ráncos leszek....mert akkor már folyékony állagú alapozót/BB krémet kellene majd használnom.
De nekem ezek nem valók, akármennyire imádom a finish-ét, állagát. Mert szuper. DE bődületes módon fénylik tőle az arcom, akkoris ha fölé transzpares púdert kenek. Egyszerűen nekem ezek nem működnek, pedig nem zsíros a bőröm konkrétan. na de mégis ezek szerint. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Enca

2019. november 6.

Mintat kaptam, nagyon tetszett a leirasa, az incije. De a szine szurke. A gyerekem megkwrdezte, hogy beteg vagyok e.
Aztan megprobaltam mashogy felvinni, de meg mindig szurke. Szoval nem az en bb kremem.
(23 natural beige arnyalat)
Azert csak egy csillag minusz, mert az osszetevok, az allag mind szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

(23 natural beige arnyalat)
Azert csak egy csillag minusz, mert az osszetevok, az allag mind szuper.

viszvirag1

2019. november 6.

Talán még jobb is, mint egy alapozó!!!
Annyi féle közepes-erős fedésű alapozót kipróbáltam már mindenféle árkategóriában. Ez mégis jobb mint a többség. Szép, egységes bőrképet ad. Nyilván alá kell hidratálni, kicsit ki is fényesedik, de egyáltalán nem zavaró. Nagyon kényelmes viselni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Talán még jobb is, mint egy alapozó!!!

Elenir

2019. november 2.

Életem végéig használni fogom. Annyi de annyi kiprobált olcsó és drága BB krém közül ez a Nekem való. Nedves blenderrel viszem fel óvatosan Vigyázat, nagyon kevés kell belőle! Ne tévesszen meg a picit szürkés színe, mivel pár perc után hasonul a bőrhöz. Transzparens púdert használok a végén, és tökéletesen egységes a bőröm. Ahhoz képest,h BB krém szépen fedi az aprocska hibákat,a 38-as fényvédő és Niac.miatt extra bónusz ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Nikcsy91

2019. október 20.

Első BB-m. Itthon a drogériában az én hideg tònusú bőrömre nem is nagyon találtam olyat, ami jò lenne, ráadásul jò összetevőkkel. Ezért esett a választásom Koreára. Elsőnek a 21-es színt pròbáltam, ami majdnem jò volt, de végül a 23-as lett a befutò.
Soha nem sminkeltem magam, talán alapozò is ha háromszor volt rajtam összesen. Ez a BB viszont annyira bejött, hogy semmi pénzért nem cserélném le. Kevés kell belőle, szép, természetes hatást ad, közepesen fed. Rendesen aláhidratálok előtte, majd alapozòecsettel felviszem. (Kézzel is szépen eldolgozhatò.) Mindennel jòl kijön, nem mászik el, 8 òrát is bír télen, szépen kopik. (Nyáron ritkán használom). Ami extra, ha jönnek a pattik és aznap BB-t teszek fel, estére szépen lehúzza mindig! Köszi Purito!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

zs001

2019. augusztus 25.

Nekem nagyon bevàt ez a BB krèm. Az èvek alatt sokfèlèt kipróbàltam, egyik sem volt az igazi. Vègül az Estèe Lauder BB krèmjèt-amit màr 2 ève hasznàlok-cserèltem ki erre. Azt hiszem, ez mindent elmond. A natural beige, 23-as àrnyalatot hasznàlom, tökèletesen illeszkedik a bőröm szìnèhez, nem oxidàlódik. Vègre egy termèk, aminek semmi de semmi sàrga színű beütèse nincs!!! Ilyet kerestem mindig, vègre talàltam :-) . Kellemes viselni, nem maszkos, nem is làtszik, hogy a bőrön van. Illata sincs szerencsère. Maximum csillagot èrdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

zsucci93

2019. július 30.

Rendelés mellé kaptam egy iciripiciri mintát, de pont elég volt ahhoz, hogy tudjam: kell a nagy. A zsíros bőrömön egész nap bírja, a nyári melegben sem esik szét, ha nedvesség éri/vagy picit megiizad az arc sem oldódik egyből le. Gyönyörű a finish, a szín egy picit szürkés nekem is, de inkább keverek hozzá egy kis sárga pigmenst, mert a végeredmény annyira csodálatos hogy simán megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.