PuroBIO Cosmetics

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Naurel.hu, 6790 Ft

Természetes hatóanyagokkal távolítja el a sminket, miközben ápolja a bőrt. Az organikus napraforgó olaj lágy elegyet alkot az almalével, a homoktövis- és ricinusolajjal, a növényi glicerinnel és a nádcukorral, valamint a természetes E-vitaminnal.

Nikkelmentes, vegán. Natrue és CCPB minősítéssel.

Ár: 6790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Oila

2017. november 2.

Az első csalódás akkor ért, amikor a magyar nyelvű leírásban szereplő sminkeltávolító krém helyett egy kétfázisú micellás vizet kaptam (kifejezetten azért vettem meg, mert a krémes termékeket szeretem sminklemosásra, nem a vattával felvihetőeket). Egyébként mindent maradéktalanul szépen és könnyen lehoz, még a lerobbanthatatlan szempillaspirálomat is, viszont ugyanúgy,a hogy az alapozó, ez is véresre csípi a szememet (egyéni érzékenység). AZ biztos, hogy egy kicist sem szárít, és alaposan tisztít, de ezt más termék is tudja sokkal olcsóbban, szemcsípés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

bingus86

2017. október 17.

Nem szeretek én lenni a lehúzó ember, de én nem estem tőle hasra. Az itteni vélemények és az ára alapján azt hittem, hogy sitty-sutty leszedi majd a sminket, de nem. Elég nehézkesen boldogul egy sima szempillaspirállal is. Elhasználom, de nem veszem meg újra. Érdekes, mert nekem vagy nagyon bejönnek a P.B. termékei, vagy csalódást okoznak. Ez most az utóbbi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Lilla777

2017. június 28.

A legjobb! Nagyon kellemes az állaga, jó érzés, ahogy a bőrömmel érintkezik. Könnyen és gyorsan lemossa a sminket és tényleg maradéktalanul. Ami a legnagyobb előnye, hogy hidratálja a bőrömet, finom, puha tapintású a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

rosetta5

2017. május 31.

Nagyon hatékonyan távolítja el a sminket, még a vízállót is. Imádom, hogy nincsenek benne irritáló összetevők, szintetikus adalékanyagok. Egyáltalán nem szárítja a bőrömet, ami külön plusz pont. Bejön az illata. Takarékos, elég kis mennyiség is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

aivil

2017. február 22.

Szuper lemosó! Imádom, mert tényleg hatékony! Nem csípi a szemet és nem is szárít. Gondom szokott lenni a szempillaspirálokkal, hogy többszöri lemosás után is maradnak festékmaradványok a pilláimon, de ez a készítmény egyből eltávolít mindent. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

denisawry

2016. október 26.

Alapvetően két dolgot várok el egy sminklemosótól. Először is, hogy tényleg teljesen leszedje még a makacsabb festékeket is, mert már csomószor jártam úgy, hogy még másnap reggel is fekete karikák voltak a szemem alatt a fennmaradt festék maradványok miatt. Másodszor, hogy ne szárítsa ki a bőrömet. Nagyon tetszik ebben a készítményben, hogy tele van természetes növényi olajokkal. Amikor lemosom az arcom, akkor azt érzem, hogy ápolja, mintha csak bekrémezném. Nekem nagyon jól teljesített még a vízálló szempillaspirállal is.

Tudom, drágább az átlagos micellás vizeknél, de megéri! Véleményem szerint a szemkörnyéken alkalmazott termékeknél a legfontosabb a bio választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Betaine