Pussy Deluxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális- virágos

Illatjegyei: üröm, rózsaszín bors, mandarin, magnólia, licsi, bergamit, szilva, rózsa, őszibarack, lótusz, jázmin, gyöngyvirág, frézia, virginiai cédrus, vanília, pézsma, ámbra

malvada

2019. május 15.

Még 10 éve vettem egy üveggel, de nagyon megmaradt bennem, negatív értelemben. Először nagyon tetszett, cuki illat, cuki üveg. De aztán, a vásárlás után két-három nappal annyira megundorodtam tőle, szabályosan hányingerem lett! Ha egy szóban kellene megfogalmaznom, akkor azt mondanám: olcsó. Van benne valami illatjegy, összetevő, amitől rettenetesen olcsó, gyomorforgató lesz az összhatás. Alig győztem elhasználni, hogy azért ne vesszen kárba. De aztán még az üvegét sem tartottam meg, pedig minden üveget elteszek. Azóta is hányingerem lesz, ha rágondolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

krémparádé

2018. április 5.

Nemrég lecsaptam egy ilyen csuda kis üvegesre, emlékeztem rá innen a Krémmániáról, ezért is 💞 ezt az oldalt. A csomagolás már önmagában is nagyon tetszik, azok a mély zöld - kék átmenetek és a pávatollak, ahhh. Na de az illatról: kifújáskor valami pia, mostanában ezt egyre több illatnál tapasztalom, aztán hipp-hopp leszárad egy szuperfinom édes púderbe. Mintha vastag, tömény púder lenne, ez tényleg magának az éjszakában libbenő bársonynak az illata. Nagyon meglepődtem, de ez nekem tetszik! Egyébként ez is mint általában a legtöbb illat, emlékeztet valamire, volt egy ilyen illatú szappanom az Oriflametől és kissé mintha Christina Aguilera legújabb parfümjére is hajazna. Örülök, hogy bevállaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

bubilany

2017. december 19.

Mennyire szerettem ezt a parfümö soksok éve. A kozmetiai táskájával vettem ,meg a táska még azóta is megvan. Imádtam azt a mély,nehéz illatát!
Sajnálom hogy már nem gyártják.
Az üvege is gyönyörű volt, ezzel a páva-cica témával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Sajnálom hogy már nem gyártják.
Az üvege is gyönyörű volt, ezzel a páva-cica témával.

RitaL

2016. július 19.

Nagyon nagy kedvencem volt. A jó illatú, ápolt bőr jutott róla mindig eszembe. Mattos, kicsit súlyos illat, úgy el lehet benne merülni. Kár, hogy nem gyártják többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

lizuka122

2016. február 29.

Ma már csak elvétve lehet ráakadni erre a parfümre. Szerencsém volt, itt a KM-n sikerült hozzájutnom. Becses darabja volt a parfüm-gyűjteményemnek.
Aztán egy ritkán látott, kedves barátnő járt nálam, ő is csodásnak találta a parfümöt.
Kell e nagyobb bizonyítéka a barátságnak annál, hogy titokban a táskájába csempéztem. Már messze úton volt, amikor észrevette.....és persze nagyon örült neki.
Valószínű, hogy nem lesz mégegyszer ilyen parfümöm, de valószínű, hogy nem lesz mégegyszer ilyen jó barátnőm sem!!
Velvet Kitten, csakis 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

Velvet Kitten, csakis 5*

nagypiroska1990

2016. január 27.

Az első szerelem volt számomra.Meg merem kockáztatni hogy megállja a helyét a nagyok között is mind illatban mind tartòsságban.Vérzett a szívem amikor láttam hogy kezd eltűnedezni a polcokról :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

vikkimore

2014. szeptember 2.

Nekem ez volt a legelső parfümöm kb 5-6 évvel ezelőtt :) Az üvege még mindig megvan, és lehet érezni az illatát. Imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

jud678

2014. május 8.

Csomagban vettem még olyan 6-7 éve, kozmetikai táskával együtt, igazából a táska tetszett meg nagyon. :) Még mindig teli van a fél üveg, mert csak télen használom (nyárra ez túl édes, tömény, telt illat lenne), és akkor is csak esti programokhoz, de ugyanolyan jó minőségű, mint amilyen a megvételkor volt! Az illata nagyon tartós és nagyon szép az üvege. Örülök, hogy megvan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

songbird

2014. február 3.

Én még pár évvel ezelőtt kaptam szülinapomra a bátyámtól. Érdekes módon elsőre nem tetszett, de aztán elkezdtem használni, és nagyon megszerettem. Sokan dicsérték is rajtam az illatot. Most már mást használok, de ebből is elhasználtam kb. 3 üveggel. Még van egy utolsó, amit különleges alkalmakkor szoktam magamra fújni, s olyankor nosztalgikus érzések törnek fel bennem, eszembe juttat pillanatokat a múltból, amikor még ezt használtam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Lobotomized

2013. szeptember 30.

Egyszerűen nem tudom megunni ezt a parfümöt, már a harmadik üvegcsét használom belőle.,azok közé a kevés parfümhöt tartozik amiről úgy gondolom hogy öltöztet.Nagyon különleges illata van, nehéz mihez hasonlítani. Egyfelől édeskés, de nem émelyítően mint pl egy Pink Sugar,egy kis citrusos beütéssel.Az üvege gyönyörű, passzol az illathoz, csak jót tudok mondani róla :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.