Pyunkang Yul

Ár:   $12 és $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $12 és $19
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hűsítő, hidratáló, gyorsan beszívódó tonik, mely 91,9%-os koncentrációban tartalmaz egy erős antioxidánst, a japán aranyfonál gyökerének kivonatát, ami gyulladáscsökkentő, energizáló, tápláló hatásáról ismert.

Illat- és színezékmentes. A bőrápolási rutinban tonikként, illetve napközben bármikor frissítő permetként is használható, akár smink fölött is.

Telihold

Korcsoport: >54
2020. október 31.

Tökéletes, legalábbis nekem. Erősen hidratál, nyugtató hatású. Egy problémám van vele: ha véletlenül a szemembe kerül, akkor csíp. Ezt azonban elnézem neki, inkább jobban ügyelek a felvitelére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 31.

Kremcica

2020. augusztus 22.

Hasonlóan kis mintám volt amit rétegezve (2x) vittem fel. Nyilván ennyitől hosszútávú eredményt nem tudok mondani, de az első tapasztalatok sokszor sokat mondanak. A márka érzékeny vízhiányos kombinált-zsíros bőrre ajánlja nyugtató-hidratáló hatással. Ez nagyjából rajtam hozta is. Illatmentes, vízszerű tonik, ha nem is világmegváltó hidratálással de rétegezve elegendő hatású és tényleg nyugtató hatású. Picit ragacsos, még a következő réteg után is némileg az maradt. Az én szélsőségesen vízhiányos és hol zsíros hol száraz bőrömre önmagában nem lenne elég nyárra (még a melegben is kell utána lotion és/vagy arckrém), de rárétegezve látom hatását. Hidratált és nyugatott, kellemes érzés a bőrön. A rákent szérumot, lotiont sokkal könnyebben tudtam eloszlatni és gyorsabban szívódott be. Mo-n elég drágán beszerezhető de legalább lehet kapni, külföldről olcsóbb de kényesebb rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Lolychan

2020. július 26.

Kis mintám volt belőle szintén (4-es csomagolás). A lemosójával, a tonerével és az arckrémjével együtt használom. A minta nem fújós, csak zacskós. A bőrre felvive szinte azonnal beszívódik, nem hagy nyomot. Nem tudom külön-külön is hatásos-e, de szerintem így együtt a legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Pocok1972

2020. május 28.

nagyon megszerettem ezt a tonikot. először azt mondtam, ez semmire sem jó, majd nyáron elfújom frissítőnek. aztán ahogy használtam, egyre jobban tetszett. arctisztítás után nekem kell valami alap hidratálás, first toner ha úgy tetszik, mielőtt felteszem a hámlasztómat, mert anélkül feszül a bőröm. Nem a lemosástól, hanem a hámlasztónak van egy ilyen hatása nálam, hogy feszít kicsit. Nos, ha ezt aláfújom egy-két rétegben, nem feszít a hámlasztó, úgyhogy teljesen megszerettem. Mondjuk itthon horror az ára, szóval muszáj kintről, de szerintem jó kis cucc ez. Nyáron többször is előfordult, hogy csak úgy ráfújtam az arcomra a nagy melegben, frissítésképpen, és nagyon jól működött sminkre is, nyilván nem annyit fújtam, hogy tocsogjon a fejemen, csak úgy óvatosan. Nem szedte le a sminket, szóval erre is bevált. Újravevős nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.

padriiiii

2019. április 6.

Semmi extra tonik, én a pattanásaim miatt vásároltam meg, de nem vettem észre, hogy segített volna rajtuk. Elfújkálom, ártani nem árt, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

NDCsilla

2018. november 7.

Fantasztikus termék, én nagyon szeretem. Biztosan újra fogom rendelni! (Úgy tudom, Magyarországon nem kapható, én külföldről rendeltem). Kellemes, enyhe vízpermet. Szerintem semmi illata sincs és nyomtalanul beissza a bőr. Semmi ragacsos érzést nem tapasztaltam. Ilyen remek tonikot én még nem próbáltam, a bőröm imádja. A pumpás kiszerelés különösen zseniális. Én reggel és este használom arctisztítást követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Birkin

2018. július 29.

Abszolút meg tudom erősíteni a termékleírást: hűsít - pipa, hidratál - pipa, gyorsan beszívódik - pipa, illatmentes - pipa, frissít - pipa :-) Én smink előtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.