Pyunkang Yul

Ár:   $12 és $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $12 és $19
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hűsítő, hidratáló, gyorsan beszívódó tonik, mely 91,9%-os koncentrációban tartalmaz egy erős antioxidánst, a japán aranyfonál gyökerének kivonatát, ami gyulladáscsökkentő, energizáló, tápláló hatásáról ismert.

Illat- és színezékmentes. A bőrápolási rutinban tonikként, illetve napközben bármikor frissítő permetként is használható, akár smink fölött is.

Pyunkang Yul Mist Toner új dobozával
Ár: 5500 , Eladó: szyrup
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
padriiiii

2019. április 6.

Semmi extra tonik, én a pattanásaim miatt vásároltam meg, de nem vettem észre, hogy segített volna rajtuk. Elfújkálom, ártani nem árt, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

NDCsilla

2018. november 7.

Fantasztikus termék, én nagyon szeretem. Biztosan újra fogom rendelni! (Úgy tudom, Magyarországon nem kapható, én külföldről rendeltem). Kellemes, enyhe vízpermet. Szerintem semmi illata sincs és nyomtalanul beissza a bőr. Semmi ragacsos érzést nem tapasztaltam. Ilyen remek tonikot én még nem próbáltam, a bőröm imádja. A pumpás kiszerelés különösen zseniális. Én reggel és este használom arctisztítást követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Birkin

2018. július 29.

Abszolút meg tudom erősíteni a termékleírást: hűsít - pipa, hidratál - pipa, gyorsan beszívódik - pipa, illatmentes - pipa, frissít - pipa :-) Én smink előtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.