Pyunkang Yul

Ár:   $28   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a HelloSkin-n 8700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. június 1.

Ár:   $28
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: HelloSkin, 8700 Ft

A mindössze hat, prémium összetevőből álló Pyunkang Yul Moisture Ampoule egy magas hatásfokú hidratáló booster, amely nyugtatja, simábbá és ragyogóbbá teszi a bőrt. Innovatív formulájában több mint 90%-os koncentrációban található meg a japán aranyfonál gyökerének kivonata, amely egy hatásos bőrnyugtató és hidratáló összetevő. A mézszerű konzisztencia miatt a szérum szinte beleolvad a bőrbe, puhává és ruganyossá téve azt.

Ár: 8700 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

drozsi

2021. február 11.

Csodas, ujravevos cucc. A szaraz borom egyszeruen imadja mar az elso hasznalat utan babapopsi puha lett a borom. Erdekes es konnyu texturaja van ami pikk pakk beszivodik. A termek csalad mas termekevel is szemezgetem. Eljen a korai borapolas😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

agiagi

2021. január 3.

Tonerrel együtt rendeltem meg, a kettő együtt nagyon jól működik (szerintem külön is, annyira jó termékek). A pipetta tényleg keveset szív fel,de ez legyen a legnagyobb baj vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

balkri

2020. december 29.

Annyi jót olvastam, hogy kitaláltam megpróbálkozok ezzel a termékcsaláddal, így egyszerre kezdtem el használni az Essence Toner és Moisture Cream mellett. A csomagolás szép, igaz annyira sűrű az anyag, hogy a pipetta alig tudja felszívni, emiatt az adagolása kissé nehézkes. Maga az ampoule sűrűbb, mint egy szérum, de én könnyen el tudom oszlatni és nagyon szereti a bőröm. Szerintem a 100 ml nagyon sokáig elég lesz! Amit külön megfigyeltem, hogy a szem körüli enyhe szarkalábaim imádják ezt a terméket:-) Illetve a kamasz lányaim problémás bőrével is kompatibilis.
-1 csillag, mert a pipetta alig szívja fel, szerintem az adagolás nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 29.

Telihold

Korcsoport: >54
2020. október 31.

Hónapokig agyaltam rajta, mielőtt megvettem. Nem kellett volna agyalni, hanem inkább hamarabb megvenni. Az esti rutinban használom, az egyéb szérumok alatt, a márka mist tonikja után. Abszolút jól hidratál, erősen nyugtatja a kipirosodásra hajlamos bőrömet. Nem mondom, hogy csak ennek köszönhetően, mivel egyéb szérumo(ka)t is használok, mindenesetre sokkal nyugodtabb és hidratáltabb a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 31.

Kremcica

2020. augusztus 26.

Mintám volt belőle amit kétszer tudtam használni. Először azt hittem egy alkalommal elhasználom, de meglepően sűrű géles állagú így kényelmesen elég volt két egymást követő alakomra is. Illatmentes, jól hidratáló szérum minimális ragacsossággal. Önmagában is érezhető a pozitív hatása a vízhiányos bőrömön, krémmel/lotionnal pedig csodás. Az állaga miatt érdemes enyhén nedves bőrre felvinni (legyen az víz, arcpermet, tonik, esszencia) mert így könnyebben eloszlatható. Az egész termékcsaládból ez az amin nagyon gondolkodom hogy nagy kiszerelésben is megvásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Lolychan

2020. július 26.

Kis mintám volt belőle. Hát ez valami fantasztikus. Géles állagú termék, ami gyorsan beszívódik a bőrbe és hidratálja azt. A lemosójával, a tonerével és az arckrémjével együtt használva garantált az álombőr. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Emma Woodhouse

2019. december 9.

2019.07.
Én Dr Dray ajánlása miatt vettem (ő egy dermatológus, aki YouTube videókat készít), először én se dobtam tőle hátast. Most viszont el se tudnám képzelni nélküle a bőrápolási rutinomat. A bőröm teltnek és hidratáltnak tűnik, amikor használom, és nem zsírosít, ami kész csoda, mert engem minden zsírosít. Nedves bőrre szoktam felvinni, a Pyunkang Yul Acne Cream után, és utána kenem fel a hidratáló krémemet. Annak ellenére, hogy tényleg méz-jellegű, sűrű állaga van, nincs benne okklúzív összetevő, tehát nem alkalmas arra, hogy utolsó lépésként használja az ember, a megkötött víz benntartására (mint ahogyan a szilikonokat vagy a különböző növényi olajokat, vajakat szokták használni). Tehát lényegében ez egy szérum, és annak nagyon jó. Yesstyle-ról rendeltem, óriási kiszerelés, 4 hónapja használom minden nap, és még csak a negyede fogyott el.

2019.12.
Elhasználtam. Még mindig nagyon jónak tartom, különösen zsíros bőrűeknek. Valahogy jobban tolerálta a bőröm ezt a szérumot nyáron, mint a többit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

2019.07.

2019.12.

pancsolos84

2019. január 19.

Régebben rendeltem. Akkoriban nem volt gond a bőrömmel, nem is dobtam tőle hátast.
Most, hogy kinyírtam kicsit, érzékeny, zsír- és vízhiányos lett, na most Szent Grálnak tartom ezt a kencét :)
A toner essence után viszem fel közvetlenül a bőrömre csepegtetve, majd finoman bedolgozom. Tényleg ropog :) Állagra abszolút méz.
Semmiféle irritációt nem okoz (pedig tényleg minden csíp pl Bioderma Atoderm, Sensibio is), csodálatosan hidratál, nyugtat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

akatona

2017. december 3.

kb. 3 hete használom, a yesstyle-ról rendeltem, a gothamista ajánlása alapján. Édekes nagyon sűrű gél texturája van, ami az arcra kenve ropog (szó szerint), nagyon ragad, majd 5 perc múlva ott marad a finoman hidratált bőr ( toner essence, hidratáló szérum és lotion után használom és ez tartja benn azokat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Emolliensek: Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, PEG-150 Distearate, Polysorbate 20, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Polysorbate-80, PEG-150 Distearate, Polysorbate 20
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.