Pyunkang Yul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   26 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. június 6.

Kiszerelés:   26 ml és 100 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ettől a könnyű olajtól a bőr fiatalos és ragyogó marad. Az antioxidáns védelmet növényi olajok keveréke biztosítja. A bőr megújul, hidratálttá válik nehéz vagy zsíros érzet nélkül. A gyorsan beszívódó formula nem tartalmaz parabént és ásványi olajat, nem komedogén, 100%-ban természetes. Pár csepp segítségével fokozható a napi adag szérum vagy hidratálókrém hatása. Száraz hajra, könyökre is használható.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>