Quiz

Ár:   110 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pudinggie, Módosítva: 2014. november 17.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés 3,8 g

Glowycosmeticsblogspot

2017. június 8.

Imádtam! Az illatát, a kinézetét, krémességét, a hidratálását. Valamiért nagyon szimpatikus volt számomra és újravenném bármikor. Az ára is elég olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

MsKors

2016. július 10.

Kb. 150 forintért vettem a "százasban" poénból, mert megtetszett az illata. Meglepően jó termék, szépen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Széncinke

2016. február 1.

Meglepően jó ajakápoló. Egyszer nem pakoltam be a táskámban, útközben vettem egy eurós boltban. Gyümölcsös ízű, illatú. Hosszantartóan ápol és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.