Rabanne

Ár:   34 000 Ft, 48 880 Ft és 64 150 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cickibty, Módosítva: 2024. február 26.

Ár:   34 000 Ft, 48 880 Ft és 64 150 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2024

Fejjegyek: zöld jegyek

Szívjegy: jázmin abszolút

Alapjegy: vanília

Ár: 35000 , Eladó: chick
Állapot: Új, 1 fújás sem hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Preferálom a foxpostot, de személyes átvétel is megoldható
Paco Rabanne Olympea Parfum 2024 fújós 5ml
Ár: 3499 ft + szállítás , Eladó: Kisvacak
Állapot: frissen fújom, saját üveges parfümből, amit nemrég bontottam, Helyszín: Velence, fizetés: Banki utalás után fújom ki és küldöm - 230/330 sima/elsőbbségi vagy 890 ajánlott vagy 1290 Packeta vagy 1499 Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Marcsi66

2024. május 20.

Most néztem meg az árát,így elképesztő,,,Ha viszont nem ismerném egyáltalán ezt az illatvilágot,és újdonság lenne,tőlem 4csillag.
Az anyaillatot akkor teszteltem amikor megjelent,de még ilyen távlatból is ,szerintem ő nem hasonlít rá.
Ha esetleg Black Opium tetszik ,ez is érdekes lehet. (Opium pesze jobb) tartós volt rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 20.

force

2024. április 13.

Az anyaillathoz nem hasonlít. Nem rossz, de olyan semmilyen, jellegtelen. Biztosan nem ismerném fel több parfüm közül. Ennyi pénzért többet várnék, az ára brutális ahhoz képest amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 13.