Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Ralph Lauren Big Pony for women illatkollekcióját a nőiesség négy különböző oldala dominálta, melyek mindegyike friss, sziporkázó és energikus. A sportos, érzéki, szabad, illetve stílusos illatok mindenkinek személyiségéhez illő, játékos élményt nyújtanak.

A Big Pony 1 virágos illat, mely a krémesen édes és vizes jellegű lótusz és a frissen zamatos grapefruit násza. Laza, frissítő és bájos illat aquás illatok kedvelőinek.

kattja

2017. szeptember 2.

Nagyon finom illata van rajtam, szeretem! Barátom is dícsérte. :D Tartós. Nem olyan nagyon, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Lunalys

2015. július 30.

Azért írok ide, mert ez a termék méltatlanul le lett pontozva. Ez az illat - szerintem - inkább fiatalabb korosztálynak ajánlott. Elég könnyed, nem tolakodó, igazi nyári, tiszta illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Pampilla

2013. május 27.

Ez tényleg borzasztó rossz,bár ilyet még soha nem mondtam egy parfümre,mivel azt vallom hogy egy illat minden bőrön másként hat. Na szóval ez rajtam olyan elviselhetetlen hogy az nem igaz.Savanyú és gejl egyszerre. Én is mintát kaptam belőle Douglas-ban,de meghalnék ha ezt hordanom kéne,megyek is mosom le a csuklómról,engem nagyon nem találtak meg vele a tervező orrok! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 27.

Sparklepony

2012. október 30.

Mintaként kaptam a Douglasben, nem is értem, mivel érdemeltem ki, mivel mindig kedves vagyok a pénztárosokkal :D
Borzasztó. Ha csomagolás nélkül találkoznék vele, azt hinném, férfiparfüm, de még annak is rettenetes lenne. Soha senkire nem fújnék ilyet. "Tengerillatú" WC-illatosító és rovarriasztó keveréke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.