Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Ralph Lauren Big Pony for women illatkollekcióját a nőiesség négy különböző oldala dominálta, melyek mindegyike friss, sziporkázó és energikus. A sportos, érzéki, szabad, illetve stílusos illatok mindenkinek személyiségéhez illő, játékos élményt nyújtanak.

A Big Pony 2 a vörös áfonya és a tonkabab látszólag ellentétes illatjegye. A romantikus lelkű, de csábító és spontán nőknek készült.

Vargadrienn123

2018. szeptember 23.

Nagyon szeretem mert èdes illata van de nem túl tolakodò.Alkalmakra tökèletes parfüm ès tartòs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

MsKors

2017. január 9.

Nos az úgy volt, hogy én kaptam egy illatot, az unokatesóm meg ezt karácsonyra. Nekem nem jött be az enyém, Neki meg ez, így cseréltünk. Neki nagyon tetszett az, amit eredetileg én kaptam, nekem meg a kisebbik rossz volt ez - nem szeretem ezeket a cukorbomba illatokat, iszonyú töménynek érzem magamon, szinte fáj tőlük a fejem. Aztán mégis magamra fújtam, legalább adok neki egy esélyt (ha már olyan veszett drága...). S láss csodát, tetszik! Jó, nem minden nap és számolatlanul, de amikor éppen valami édesre vágyom, akkor pont ez lett az én illatom. Sosem gondoltam volna. Magamnak soha nem vettem volna meg. Örülök a találkozásunknak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Lunalys

2015. július 30.

Kimondottan édes illat, talán kicsit túlságosan is. Igazán különleges, nekem bejön, azért hétköznapokra nem tenném fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

bogi95

2015. április 26.

Isteni finom illata van de kicsit drága.... valaki nem tud netes parfümériát ahol eredetit árulnak viszonylag "olcsón"?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Biusci

2015. április 19.

Én nagyon imádom! Ez az illat teljesen nekem való! Édes, de nem megy át fojtogatóba. Szerintem ez az illat vidám és bolondos lányoknak való! És mellesleg nagyon tartós az illata, ezért nekem megérdemel 5*-ot! :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

DNM

2014. november 17.

Isteni, érdekes illat, mindenkit elbűvölt a környezetemben. Van benne valami nagyon egyedi és különleges, nem hasonlít másra. Sokáig megmarad, nem lesz kesernyés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

pronto

2014. május 26.

édes, vattacukros illat, talán kicsit túlságosan is. csak buliba használom éjszaka, nappalra sok lenne. nagyon tartós, a pulcsimon 1 hét múlva is érzem. semmi kellemetlen nincs benne, ami az ilyen édesekben szokott.
viszont már beszóltak rá, hogy nem jó az illata (ami mellesleg mekkora bunkóság már...) pedig csak 2 puffot szoktam fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

jzsofi

2013. július 11.

Amolyan rózsaszín mázas illatnak érzem, de nem a fejfájdító fajtából. Nagyon nagyon finom, bár én hosszútávon nem bírom magamon az ennyire édes illatokat. Így én magamnak nem venném meg, bár ha megkapnám, elhasználnám :) Rajtam nagyon tartós volt, strandolás előtt betévedtünk a müllerbe, ott fújtam belőle magamra, és még a pancsi után is érződött! 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Kisördög85

2013. február 22.

A Páromtól kaptam ajándékba és ugyan nem az Én illatom, de nagyon finom és virágos, könnyed illat! Nekem inkább az édes illatok jönnek be, de ezt is nagyon megszerettem, nem egy "fojtogató illat". És az illata is elég tartós! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.