Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Ralph Lauren Big Pony for women illatkollekcióját a nőiesség négy különböző oldala dominálta, melyek mindegyike friss, sziporkázó és energikus. A sportos, érzéki, szabad, illetve stílusos illatok mindenkinek személyiségéhez illő, játékos élményt nyújtanak.

A független, szabad lelkű és romantikus nők illata a Big Pony 3. Roppant bájos mimóza és édes körte felelős a romantikus faktorért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lunalys

2015. július 30.

Nagyon finom, könnyed, légies, igazi nyári illat. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Nagyon finom, könnyed, légies, igazi nyári illat. Én nagyon szeretem. :)

ciccmicc

2012. december 14.

Ezt a big pony sorozatot nagyon nem találták el. Ez a sárga például egyszerű sárgadinnye illat, egy másik tagja a sorozatnak cseresznye, a kék üveges meg "vízillatú".Csak tiniknek ajánlanám. 1/2 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.