Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. október 8.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: klementin, kála, rózsa

Szívjegyek: casablanca fehér liliom, tubarózsa, gyömbér, hawaii rózsa (frangipáni)

Alapjegyek: sziámfa, kasmír, pézsma, vetiver

Dottir

2019. október 29.

Férjuram (akkor még csak reménybeli) lepett meg vele a megjelenése után, és habár nem volt az én világom, meg kell hagyni, hogy igen gyönyörű és minőségi, tartós illat volt, különleges összetevőkkel. Jellegében a Miracle-hoz tudnám hasonlítani: éles, friss, fehérvirágos, pici egzotikummal, diszkrét, leheletfinom rózsával és pikáns-friss gyömbérrel. És főként a főszereplő tubarózsával. Úgy összességében elbűvölő, tündöklő-szikrázó illat volt, de semmiképp nem glamúros, szóval a neve nem igazán illik hozzá szerintem. És ha már itt tartunk...ha jól emlékszem Penelope Cruz volt a reklámarca, akit meg végképp nehezen társítottam hozzá. Sajnos már őt sem gyártják, akinek maradt vagy hozzájut, tartsa nagy becsben.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.