Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatcsalád orientális-vaníliás

Összetétel fűszerek, lime, fügelevél, ámbra, mandarin, pézsma, orchidea, mandulavirág, vanília, jázmin, citrusok, szantál, geránium

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Mirácska09

2019. október 29.

Annyira de annyira megbántam, hogy annak idején eladtam. 😣 Olyan finom meleg- vaníliás illata volt. Természetesen már ezt sem gyártják. 🙁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Deep1982

2017. május 25.

Rajtam nem mukodik.:(
Olyan illata van mint a szunyogirtonak.
10ml-tol megvalnek,ha valakit erdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Rajtam nem mukodik.:(
Olyan illata van mint a szunyogirtonak.
10ml-tol megvalnek,ha valakit erdekel.

illatvarázs*

2016. december 13.

Rajtam egész egyszerűen olyan, mint a mandulás nápolyi. Semmi mást nem érzek:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Rajtam egész egyszerűen olyan, mint a mandulás nápolyi. Semmi mást nem érzek:-)

Timi8

2016. május 21.

Nagyon kedves illat, làgy vanìlia ami szépen felmelegszik a bőrön. Még a heliotròpot és a pézsmàt is érzem benne valami megfoghatatlannal együtt amitől tròpusias beütése lesz az illatnak. Néha mintha még valami kòkuszossàg is lenne benne. Picit retròsnak érzem amùgy, de nem tudom, miért. Érezni, hogy nem a mostani trend, nem is hatalmas durranàs, de nagyon jò. Sztem be kell szereznem belőle egy üvegest :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

mplaura89

2016. április 14.

Ez egy csodás illat. Imádom. Édes-krémes meleg vanília egy kis fügével. Imádom a vaníliát, van jó pár vaníliás parfümöm, de ez magasan viszi a prímet az összes közül. Nincs benne semmi szintetikus, mű vanília illat. Nagyon természetes, nekem olyan, mint egy vaníliapuding fügével. Tartós, nagy hatósugarú illat. Igazán nőies, akár hétköznapra, akár alkalomra is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

gerbaud

2014. július 28.

Gazdag finom édes, fiatalos illat. Tavaly nyári kedvencem volt. Édessége miatt többeknek azonban lehet, hogy inkább ősszel és télen lesz az igazi. Mandulás, fügés, picit fűszeres, egzotikus és nagyon tartós. Idén valahogy mégsem nyúlok érte, most másra vágyom, így szegény elárvult példányom szerető új gazdáját keresi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.