Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fagas, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Olyan új illat a romantika érzéki, mégis modern virágos- fás jegyeivel, melyben például a könnyed, rózsaszín bazsarózsa harmóniában egyesül a fekete vanília aromájával.....

Illatkategória: virágos-fás

Fejjegy: olasz bergamot, málna, zamatos licsi

Szívjegy: sambac jázmin, babarózsa, frézia

Alap: írisz, vanília, ambrox

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

riatai

2020. augusztus 26.

A Romance-ot kerestem 10 év után újra és őt ajánlották helyette. Vakon belementem.... Nagyon örülök neki. Valami csodás illata van. Picit hasonlít a miss Dior edt-re (az újra), amit szintén imádok. A Chanel imádatomon túl lépve elfogulatlanul azt tudom mondani, tökéletes. Karakteres, érzéki, nem kimondottan bőrközeli. Most egy pár napig őt fogom fújni... (bár várok még egy-két illatot, ami postázás alatt van.... :DDDD ) És az ára is rendben van....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

prettyfruity

2018. február 26.

Azt hiszem, azt szeretem ebben a parfümben a leginkább, hogy annyira harmonikusan támogatják az illatjegyek benne egymást. Bár az elején hangsúlyosabb a málnás, gyümölcsös vonal, hamar kiegészül a finom virágos jegyekkel és egy nagyon pici vaníliával - ami szinte alig érezhető rajtam, és ennek nagyon örülök, mert akkor elvesztené azt a tavaszi, kora esti, imádnivaló jellegét, ami miatt ennyire kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Burya

2017. június 15.

Hmm. Mikor kifújtam tesztcsíkra, már olyan régóta bóklásztam a parfümériában, hogy alig-alig érzékeltem illatokat, úgyhogy eltettem, hogy majd akkor vizsgáljam meg alaposabban, amikor már ismét működik az orrom. Hazaérve elővettem, és egy nőies, málnás-vaníliás illat csapott meg, némi rózsával a háttérben. A málnás része még tetszett is, de a vanília sosem volt a kedvencem, egyetlen parfümben tudom elviselni, s az a parfüm (Lancome Trésor Midnight Rose) történetesen mutat is némi hasonlóságot ezzel. Valahogy mégsem érzem ezt olyan szépnek, kimunkáltnak, s hiányzik belőle az a pikantéria, amit a másikban pl. a bors tud kavarni. Édes, gyümölcsös, tényleg kellemes, s ha máson érezném, talán még utána is fordulnék, de sajnos pontosan tudom, hogy nekem ez sok lenne, magamon nem tudnám elviselni, túl sok benne a vanília. Aki persze szereti ezt az összetevőt, s egy olyan édes, gyümölcsös parfümre vágyik, amit akár tavasszal vagy nyáron is viselhet, annak mindenképpen érdemes egy próbát tennie vele, mert valóban szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

GardenofEve

2017. április 9.

Egy parfüméria túra eredményeképpen ismertem meg. A jó pár megszagolt illat közül ez volt az ami számomra kiemelkedett az első fújásokra egyébként gyakran uncsi tömegcuccok közül. Édes és fűszeres illat- pont a megfelelő egyensúlyban és koncentrációban. Ezenkívül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

krizsaneniko

2017. március 10.

Imádom ezt az illatot, igazi minőségi málna illat, nem olyan műanyag málna , mint amit olcsóbb parfümöknél tapasztalhatunk.
100 milim van, tegnap este ismét kipróbáltam, de nekem ez még mindig tavasz-nyári parfüm illat a málna miatt, úgyhogy egyelőre marad a black opium, még hideg az idő.

u.i.: nekem van La nuit parfümöm is, de még csak kicsit se hasonlít a kettő. Legalábbis rajtam teljesen más kaliber a két parfüm. Még a La nuit, esti, dögös, füstös, merész, mély illat, ez a Midnight romance sokkal könnyedebb, frissebb, üdébb (tartóssága sem egy La nuit )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Masnuci

2016. szeptember 7.

Igazat adok az előttem szólónak abban, hogy Tresor, de nem a Midnight Rose, hanem a la Nuit. Legalábbis az én orrom ezt érzi. Mindkettőben ott van az a dögös füstös édesség, én gyümölcsöt nem is érzek. Meleg, finom illat, ölelős-bújós, mosolygós. Téli parfümnek tökéletes, szerintem a nyári melegben nem érvényesül éppen a füstössége miatt. Leszáradásakor a vanília dominál rajtam. Összességében egy nagyon jó parfüm, nekem csak azért nem 100%-os, mert a Tresorom mellett elhalványul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

nyarigabi

2016. július 28.

Ahogy ma próbálgattam, az ugrott be, hogy Trésor Midnight Rose akar lenni, de nem tud. Olyan alkoholos az eleje, amit ebben az árkategóriában nem várok. Inkább közepes. Az üvege szuper.

Először nagyon gyümölcsös, aztán jön a rózsa, végül icipicit édes lesz, de a gyümölcsök végig megmaradnak. Nagyon csinos az üvege. Bár a neve inkább esti illatra utal, én inkább napközben viselném. Harmincas-negyvenes nőnek ajándékba is merném venni, nem extra különleges, amolyan mindenkinek bejöhet darab, mégsem kommersz, érződik rajta a minőség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Marcsi66

2016. június 26.

A legszebb évek visszafogott romantikája,csakis imádni lehet,,,,a csúcson a kiteljesedés,a ragyogás illatát érzem,Nagyon tetszik,olyan üdítőek a gyümölcsök benne,a rózsa is besegít,majd édesedik,de a friss vonal végig marad,Inkább nappali,jó esélye lehet h szignatúra váljon belőle,igényes szépen kidolgozott,parfüm,érdemes felfedezni szerintem...rajtam legalább 5 órán át intenzív,nem kötném évszakhoz,olyan h mindig jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 26.

Timi8

2016. június 8.

I-M-Á-D-O-M !!! Nálam ez az illat nemcsak, h. szignatùraillat-gyanùs, hanem valòdi 4-évszakos finomság, egyszerűen minden összetevője tökéletes arányban és harmòniában van . Az én bőrömmel nagyon kompatibilis, szuperul érzem magam tőle. Visszafogott, romantikus, inkább nappali illatnak mondanám amùgy, esti és/vagy alkalmi illatnak mást használok, de nyilván ez mem jelent semmit. Ha mindenképp hasonlìtani kellene vmihez akkor a Nina L' eau-t mondanám, de ez a M.R. melegebb, nyugodtabb illat, picit komolyabb is talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

senskin

2015. július 14.

Következő illatom Ő lesz, nem tudom mikor de megvárom, és nagyon imádni fogom! Egyszerűen lenyűgöző. Ebben aztán tényleg kiteljesedik a Nő. Hibátlan!
Szexi, érzéki és forró lesz a levegő az Ő közelében. Meg kell találjam......
Kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Szexi, érzéki és forró lesz a levegő az Ő közelében. Meg kell találjam......
Kell!