Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatcsalád:fás-aromás

Illatjegyei: zsálya,jeges mangó,citrom,aldechidek,üröm,légies virágok,tonkabab,szantálfa,pacsuli

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

La Roue De La Fortuna

2012. július 30.

Nah, hát akkor nézzük ezt is. Mint említettem, igazi parfümgyűjtő vagyok, ezért tavaly ősszel ebből is beszereztem egyet. Én azonban tragédiaként éltem meg a bőrömön az illat öregedését.
Érdekes módon, a fejjegyekért annyira nem rajongok, itt azonban az első másodpercekben elvarázsolt. Ilyen finom, érett és ropogós mangó illatot még nem éreztem és mindezt az aldehidek légiesen könnyűvé teszik. Olyan az illata akár egy Malibu Koktélnak :D
A szívjegyek kibontakozásánál kezdődtek a problémák, egyre inkább kezdett a bőrömön "olcsó locsolókölni" illatot képezni -itt elsősorban talán a pacsulit és a különböző virágokat okolom- majd pedig amikor az alapjegyek kezdtek érződni egyenesen le kellett mosnom magamról. A bőrömön a felfújást követő 10-20 percben egyszerű húsvéti kölni szaga lett...most csupán a kollekcióm egyik darabja lett belőle. Kár érte, pedig jól indult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.