Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatcsalád ciprusos-virágos

Összetétel ibolya, kaktuszvirág, gyöngyvirág, narancsvirág, liliom, rózsa, nyírfa, ámbra, pacsuli, vanília, rum

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

3tara2

Korcsoport: >54
2020. július 5.

Többször használtam ezt az illatot.
Könnyed, lazulós - vízpart mellé ajánlom pihenéshez, nyaraláshoz.
Aki komplikált, bonyolult remekművet vár most az bizony csalódni fog.
A parfüm egyszerű, napsütötte, enyhén vizes jellegű illat, amely rajtam más karakterisztikát
hordoz, mint a fej és alapjegyzetek. Zsuzsi bőrén fodormenta, büdöske és bergamott nyitás mutatkozik. Későbbiekben domináns lesz a liliom és narancsvirág.
Jó kis rumos aromát is kiérzek, egy pici vaníliát is, és fehér pézsmát. Na de ámbrát, pacsulit? Sehol sincs!
Citrusok, rumok, liliom! Így tudnám jellemezni
Nincs túltolva, szerethető, egészen jó tartósságú illat.

Elmondom a hátrányát is: kicsit többet vártam tőle, nekem tucatillat - ettől függetlenül célnak megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 5.

Többször használtam ezt az illatot.
Könnyed, lazulós - vízpart mellé ajánlom pihenéshez, nyaraláshoz.
Aki komplikált, bonyolult remekművet vár most az bizony csalódni fog.
Citrusok, rumok, liliom! Így tudnám jellemezni
Nincs túltolva, szerethető, egészen jó tartósságú illat.

hulcsi

2014. augusztus 14.

Annyira cuki az üvege...de nem ilyen illatot sejtettem belé, bár jobban megnézve az én, üvegbe képzelt fantáziám volt elrugaszkodott. Valójába az üveg nagyon is illik az illathoz, csak nekem nem jön be....Rajtam abszolult nem virágos, teljesen citrusos és inkább fás. Szúr, mint a kaktusz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.