Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. október 30.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatcsalád orientális-virágos

Összetétel lime, narancsvirág, ibolyalevél, mandarin, magnólia, gardnénia, tubarózsa, jázmin, pacsuli, pézsma, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Misa

2020. augusztus 24.

Kislány koromban egy Vogue magazin került a házunkba véletlenül. Az egyik lapon ennek az illatnak a mintája volt. 10 éves lehettem kb, vagy talán még annyi sem, de teljesen beleszerettem az illatba. Hosszú évek teltek el, és kerestem ezt a parfümöt mindenhol. Egyetemista koromban eszméletlenül drágának tűnt az az összeg, amennyiért meg lehetett volna venni (már akkor is kevés helyen volt kapható), így felnőtt nőként szereztem be, először egy kedves krémmániásnak köszönhetően, akitől 5 ml-t tudtam venni. Éppen olyan volt, amilyenre emlékeztem. Nagy szerencsémre pár évvel ezelőtt még kapható volt, így beruháztam egy 75 ml-es kiszerelésre, amit azóta is nagy becsben tartok. Előre siratom, mert ha majd elfogy, nem fogom tudni újravenni, nem gyártják már, és csak horror áron kapható ebay-en (ahol még az sem kizárt, hogy valami hamisítványt veszek sok pénzért).
Mindenesetre egy gyerekkori álom vált valóra, amikor megszereztem, és mindig különleges helye lesz a szívemben ennek az illatnak.

Objektívabb kritika:
- az üvege jellegtelen, minimalista, de masszív és igényes, a szórófej jól működik
- a papírdoboz ugyanígy nem tett rám mély benyomást
- ami a tartósságot illeti, nem rossz, de azért nem is kiemelkedő
- az illat maga inkább virágos, egy kis gyümölccsel, és elegáns, friss, nem tolakodó (irodába, nappalra, tavasz-nyár idejére tudnám ajánlani). Van viszont egy szexi jellege is, de ez csak a bőrön érezhető közvetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Objektívabb kritika:
- a papírdoboz ugyanígy nem tett rám mély benyomást
- ami a tartósságot illeti, nem rossz, de azért nem is kiemelkedő

HuAnita

2018. október 29.

Nagyon friss, nőies, biztonságos és elegáns. Enyhén édes, gyümölcsös, könnyű virágos szépség. A citrusfélék és a virágok tisztasága nagyon frissítő. Nagyszerű illat a mindenapokra,bármilyen alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.