Ramon Monegal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Hihetetlenül élethű, sötét cseresznye és afrodiziákumnak beillő, mennyei puha mósuszkeverék. Váratlan, játékos és érzéki: a gyönyörű piros cseresznyék kókusz- és jázminágyon hívogatnak. Az eper és a kínai rózsa további meglepetést visz a kompozícióba, mely sok órán át kecsegtet gourmand örömökkel. - írja a Neroli

MesMess

2020. március 18.

Most kaptam belőle mintát, kipróbáltam (köszi, Annamari!). Nekem egyértelműen cseresznyés,sőt, konyakmeggyes; rajtam nem túl édes, ezért tetszik. Mintha valami diósat éreznék a leszáradásban. Nagyon finom, szó szerint finom, kellemes, megnyugtató illatnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Musil

2015. május 3.

Az én ízlésemnek ez már túlontúl édes parfüm! Nagyon nem érzem magaménak, abszolút nem illik hozzám ez a mai trendeknek megfelelő cukrozott cseresznye illat. Akkor már inkább Escada Cherry in the Air!
A leszáradása viszont annál érdekesebb, mivel előjön belőle a tölgymoha. Ez a része viszont nagyon tetszik, de a fejjegyekkel való kontraszt túlságosan is nagy, számomra feloldhatatlan! Túl nagy átalakuláson megy keresztül az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

illatvarázs*

2015. február 2.

Rajtam puhított változatú Montale-Dark Purple.
Cseresznyét nem érzek (bár igazából nem is tudom mit kellene éreznem, mert konkrétan nem gondolnám, hogy a cseresznye intenzív, felismerhető illat lenne.)
Érzek pézsmát, rózsát és cseppenetnyit oudosnak is érzem.
Kicsit sem gourmand meg gyümölcsös és egyáltalán nem édes (rajtam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

Rajtam puhított változatú Montale-Dark Purple.
Érzek pézsmát, rózsát és cseppenetnyit oudosnak is érzem.
Kicsit sem gourmand meg gyümölcsös és egyáltalán nem édes (rajtam)

Mufurcka

2013. március 15.

Beleszerettem az üvegbe is, illatba is. Uniszex, friss, könnyű, különleges. Eddig még csak mintában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance