Egyéb

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   14 tasak   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fgreta1, Módosítva: 2018. december 20.

Kiszerelés:   14 tasak
Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazolt: láthatóan fehérebb fogak akár már 5 nap után. A maximális egy hét használat után látható. Az ultravékony, rugalmas és átlátszó, menta ízű tapaszok azonnal megkezdik a fogak fehérítését és az elszíneződések eltávolítását, amint a fogakkal érintkeznek.

Lina14

2021. március 6.

Nekem leginkább az első használat után volt látványos a különbség, de csak azért mert még soha nem használtam fehérítős semmit a fogamra, utána már nem volt olyan látványos
Nem igazán maradt meg jól a hatása, én minden nap iszok kávét illetve sokszor teát is, szóval gondolom az is befolyásolja, de nem voltak nagy eredményeim vele
nyilván amikor bent van a szájban és olvasd a tapasz az kellemetlen, rossz íz, de tűrhető
nekem első pár próbálkozásra feltapadt az ajkamra és ott kezdett el olvadni ami igencsak kellemetlen volt, meg kell tanulni felhelyezni, például én kb mind a 10 ujjamat használtam egy-egy csík felrakásánál
Ehhez ez igencsak drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Ehhez ez igencsak drága

Juju22

2020. október 13.

Sztem nem rossz termék, használtam már peroxidos terméket is az látványosabban fehérít, nekem attól sem voltak érzékenyek a fogaim meg ettől sem.
Nekem feherít, a kis fogrém is jó hozzá.
Az itt olvasott negatív kritikák miatt még azért tartok tőle egy kicsit :D nem használom egymás utáni napokon
Heti egyszer.
Az ára miatt vonok le 1 csillagot.
A peroxidos termék ennek a duplája volt ugyan de ott ténylegesen látványos volt az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Nekem feherít, a kis fogrém is jó hozzá.
Heti egyszer.
Az ára miatt vonok le 1 csillagot.

Sindy6

2017. december 26.

Fehérítő hatása minimális, ugyanakkor nem szeretem használni, mert nehéz az aktivátort adagolni, a tapasz pedig azonnal elolvad. Nyitott szájjal képtelenség használni, csukva pedig addig nem nyelhetek. Szerintem borzasztó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

CeCeDrake

2017. december 15.

Update: a rendszeres használat eredményeképp foltok jelentek meg a fogaimon. Nagyon megijedtem és irány a fogorvos. A probléma megoldódott, viszont ez okozta. Én elkaszáltam örökre. Marad az aktív szén.

2017.08.20. Ezt kiegészítő és szinten tartó "kezelés" gyanánt vettem. Működik és nem tapasztalok fogérzékenységet, a fogorvos sem vett észre semmiféle romlást, szóval ajánlom bátran.
Ui: fogkő eltávolítás nélkül ne is álljunk neki a használatának ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Ui: fogkő eltávolítás nélkül ne is álljunk neki a használatának ;-)

ttttt

2017. november 7.

Fehérít, ezt teljesíti, de valóban nem egy használat után, kell neki a 4-5 nap. Viszont nekem piszok rossz volt használni, az aktivátor szétfolyik, lenyelem, ami nem hinném, hogy túl egészséges, a matricát rossz felragasztani, ha az ajkadhoz ér, akkor összecsomósodik, ha sikerül felragasztani, akkor kicsit kellemetlen nekem az íze, furán mentolos. Ráadásul a matrica szétmálik a szájban, én sosem tudtam ismét egészben levenni a fogamról, sőt tuti, hogy ebből is nyeltem le, nem veszek többet. Hiába, hogy ez csak 2*5 perc naponta, inkább használom a 30 perceset, még ha drágább is és hosszabb ideig tart. A Whiteline nekem ehhez képest sokkal jobb volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

PolgarSzilvi

2017. szeptember 13.

A második napon a fogínyem és a szájpadlásom felhólyagosodott, megdagadt a tapasztól! Abba kellett hagynom és legalább egy hét kellett, amíg rendbe jött. Úgyhogy tiszta pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

ddori25

2017. május 19.

Nekem alapból is eléggé fehérnek számítanak a fogaim. Ezt inkább szintfenntartónak vettem, mert nagyon szeretek kávézni, teázni. Nem használom minden nap, inkább csak valami esemény előtt, ha sos fehér fogakat szeretnék. Nekem nem tűnt fel elsőre, hogy használt vagy sem, de a visszajelzésekből egyértelmű. Még a családtagok is megkérdezték, akik nap mint nap látnak, hogy mit csináltam a fogaimmal, mert nagyon szépek! Azóta mindenkit függővé tettem :D Nekünk bevált. Hosszútávú csodát szerintem nem tesz (bár mondom én soha nem használtam egymást követő napokon sokáig, így nem kizárt), főleg ha valaki annyit teázik/kávézik mint én, de rokonaim/barátaim is események előtt szokták feltenni, arra nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Fgreta1

2017. április 22.

Mivel csodát nem vártam tőle, teljesen elégedett vagyok. Az 5. nap kétségbe estem, hogy még nem látszik semmi féle hatás, de a 7. nap után tényleg működött. Nem mondanám, hogy nagyon sokat fehérített a fogaimon, de határozottan szebbek, egységesebb színűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

PVP 0 0