Rasasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. szeptember 5.

Fej - bergamott

Szív - virágos tónusok

Alap - szantálfa, pézsma

Cocco

2020. június 25.

Én meg fogom venni. Férfi létemre. Kezit csókolom.
Évek óta van mintám belőle, mindig is tetszett, de ma egy kb éves kihagyás után ezt tettem fel és ez atom. Indulásnál bergamot és egy kis menta, majd támadnak a virágok (Arba Wardat = négy virág). Jázmint és rózsát érezni leginkább, de van ott még más is tuti. Nekem az alap is tetszik.
Ami miatt kedvelem: könnyed, szépen lekerekített illat, nem tolakodó, nem lóg ki semmi belőle. A tavaszi napsütésben ma ez nekem tökéletes és azt gondolom az extrém meleg időkig jó lesz. Nem akar túl sokat, könnyed, komfort, bőrközeli, DE SZÉP illat. Tiszta, friss érzetet biztosít. Engem konkrétan nem emlékeztet semmire, de jázminos, fehér virágos illatból azért van egy pár. Igyekszem majd férfiasan viselni megígérem :D

Update:
Úgy alakult, hogy tévedtem.
Az Arba Wardat egy csodálatos NŐI parfüm.
Így én nem fogom használni, de egy közelemben lévő hölgy megkapja tőlem.
Cserébe viszont kivetem a hálómat egy másik Rasasira hamarosan. Már dörzsölöm a tenyerem....de mindent a maga idejében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Én meg fogom venni. Férfi létemre. Kezit csókolom.

Update:
Úgy alakult, hogy tévedtem.
Az Arba Wardat egy csodálatos NŐI parfüm.
Így én nem fogom használni, de egy közelemben lévő hölgy megkapja tőlem.

pearldiver66

2019. július 2.

Én most kaptam kézhez,a mintáját. Csodásan gyönyörű szép illat. Inkább valóban ,friss virágos. Talán "nárcisz", fehér virágok, orgona. A " Gucci tól van még nekem, hasonló,a nettare di fiori. Tartósnak nem tartós, bőrön nem! De ruhán , igen. Ez egy nagyon jó választás,aki a virágos ,fás illatokat szereti. Szerintem az ár érték arányban ,ez nagyon is jó. 👍💖😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

BitterSweet

2018. június 17.

Időről időre visszatérek az arab parfümök világához, vonzanak a csodálatos üvegeik, mindig reménykedek, hogy hátha változott annyit az ízlésem, hogy mostár tudom őket hordani,igy újra és újra rápróbálok.....de nem.....még mindig nem jött el a mi időnk. Valóban az egyik leginkább hordható arab csoda, de az én nagyon nyugati orromnak még mindig sok. Frisshez képest túl virágos. Légieshez képest túl szantálos.

De nem adom fel,ősszel újra próbálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

De nem adom fel,ősszel újra próbálom :)

Erina

2017. szeptember 19.

Csodás illat csodás üvegbe zárva. Arab parfüm létére illat alapján nem mondanám annak :) Egyáltalán nem bántó, tolakodó, hanem kellemes, friss, kissé púderes virág illat. Az illatjegyeket egyenként nem érzem ki belőle, hanem teljesen szép és csodás összhangot alkotnak a bőrön. Ebben a hűvös időben melengeti a lelket. Tartóssága is egész jó. Aki szeretné kipróbálni, szóljon bátran ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Anne74

2017. augusztus 20.

Nagyon kellemes arab parfüm.

S az üvege csodás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nagyon kellemes arab parfüm.

S az üvege csodás :)

GNóri

2017. július 15.

Igazi kis jólfésült, könnyű, egyszerű, virágos komfortillat. Valamire emlékeztet, talán egy hajlakkra vagy samponra. Egyáltalán nem mondanám uniszexnek, és arab parfüm létére nem nehéz, teljesen befogadható. Sajnos azonban nem az én világom, nem sok mindent mozgatott meg bennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

true

2016. október 10.

Valóban a Kenzo Parfum d'Étére emlékeztet nagyon, friss, könnyed illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 10.

Valóban a Kenzo Parfum d'Étére emlékeztet nagyon, friss, könnyed illat.

Beatrix123

2016. július 13.

Az egyik legnagyobb kedvencem a Rasasi-tól, kizárólag ősszel áll jól. Sokan a kollégák közül meg akarták már vásárolni egyetlen példányomat, de nem váltam meg tőle. Én nem tartom ezt unisex illatnak sem, nőknek való nem kislányoknak az biztos. Szinte minden férfi aki mellett elhaladtam megdicsérte rajtam, igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 13.

Cinna

2016. március 12.

Nem csatlakozom az előttem szólóhoz. Szerintem régies illat, olyan orrbavágós. Húsvéti locsolkodónak megfelelő lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

sminkesmas

2015. február 22.

Nagyon kellemes, tiszta, egyszerű, friss, nőies gyengéd illat.
Nem igazán keleties, nem bántó, nem sok.
Nekem valamiért egy régi kenzo illatra hasonlít ( erezett levél formájú üvegben volt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Nagyon kellemes, tiszta, egyszerű, friss, nőies gyengéd illat.
Nem igazán keleties, nem bántó, nem sok.