Rasasi

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. szeptember 5.

Fej - levandula

Szív - virágos tónusok, fa, citrusok

Alap - gyanta, fa, pézsma

Ár: 4000.- + szállítás , Eladó: Linca
Állapot: 100 ml- pár fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a Blahán tudom átadni, foxpost

3tara2

Korcsoport: >54
2016. május 16.

Egész jó! Szeretem/szeretjük lányommal! 😀
Nagyon friss üde nyitánnyal indul. Ez egy citrusos,levendulás,hideg indítás - ami különleges számomra. Észrevétlenül alakul át gyantaillattá!
Döbbenetesen sokáig tart ruhán! Teljesen meglepődtem,mert egy pulcsimra ráment múltkor egy kevés. Tegnap azt vettem fel,de még nem tettem fel parfümöt! És csak szaglásztam,hogy mi a csudának van ennyire jó,fanyar illata....? Csak egy jó óra múlva jöttem rá,hogy a pulóveremből jön.....ami egy hete a szekrényemven pihen!
Szép az üvege!❤
Virágot ebből a parfümből nem érzek ki,inkább fűt/fát/gyantát!
Bátrabbaknak ajánlom.....nem a cuki-muki pötyi-mötyi édes kategória!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 16.

Egész jó! Szeretem/szeretjük lányommal! 😀
Szép az üvege!❤
Virágot ebből a parfümből nem érzek ki,inkább fűt/fát/gyantát!
Bátrabbaknak ajánlom.....nem a cuki-muki pötyi-mötyi édes kategória!