Rasasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bélabá, Módosítva: 2014. június 17.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Fejjegy: barack, ananász, szilva, fű

Szívjegy: írisz, jázmin, ibolya,

Alap: pézsma, pacsuli, tölgymoha, virginiai cédrus, vanília

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

galagonyanya

2015. február 20.

Engem a Wish-re emlékeztet, egy kicsit fűszeres, gyümölcsös Wish-re... Kellemes, finom illat, kicsit ibolyás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Bélabá

2014. június 4.

Örülök, hogy megismerhettem ezt a különleges illatot, pedig először félve vettem a kezembe ezt a meseszép üveget. Szerencsére megcáfolta minden előzetes elképzelésemet. Rajtam ananászos, ibolyás, nagyon halvány kis pacsulival és tölgymohával. Bátran viselhető tavasszal és ősszel is. Csak nagyon kevés is elég belőle, max 2 fújás és hosszan-hosszan elkisér a napomon. Köszönöm Rasasi az élményt! :) Részemről jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance