Rasasi

Ár:   12630   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. szeptember 5.

Ár:   12630

Fej - barack, narancsfa virága

Szív - jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap - vanília, pézsma, pacsuli, agarfa, borostyán

cirmicica

2017. október 24.

Tavaly vettem magamnak, isteni illat, vaníliás barackos virágos finomság, (tehén)bőr illattal.Van ez az istállószag az elején, bár van, aki végig érzi rajtam. Az elején zavart, utána kifejezetten addiktív lett ez az illat amiatt a bőrjegy miatt. Most a legjobb hideg időben <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.