Rasasi

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: keettee, Módosítva: 2013. április 22.

Illatösszetevők: liliom, mandarin, narancs, gardénia, labdanum, bors, barack, pacsuli, szantálfa, ámbra

Ár: 4500.- + szállítás , Eladó: Linca
Állapot: 100 ml- pár fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a Blahán tudom átadni, foxpost

Cinna

2016. február 17.

Igazi különleges, mély, érzéki, pacsulis illat. Már az első próba után tudtam, hogy valamire nagyon hasonlít, de csak a harmadik használat után jöttem rá, hogy ez a Tom Ford white pacsuli, vagyis még annál is jobb. :) Ez utóbbi rajtam nagyon maszkulinná válik, de ez a Rasasi nem, ez egy kicsit finomabb, nőiesebb.Fragrantican a coco noirhoz hasonlítják, de szerintem attól elég távol áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.