RIVAL loves me

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Német beauty bloggerek és az RdeL Young kollaborációjából született körömlakkok

8 árnyalatban kapható

nandy.25

2019. április 7.

Kiárusításon találtam rá.Idén úgy érzem oda-vissza leszek a pasztell sárga árnyalért :) így a képen szereplő 01 lemon pie árnyalatot választottam. Nagyon híg állagú a lakk, az ecsete nekem kicsit keskeny, de viszonyítás kérdése, mert én az Essence szélesfejű ecsetéhez vagyok szokva. Gyönyörű árnyalat. én arany színnel dobtam fel a gyűrűsujjon. Kár, hogy már nem lesz kapható, hiánypótló árnyalat volt :( , viszont pont emiatt ugye olcsón jutottam hozzá.1:1. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Bellita

2019. január 28.

a 19015-s számú van meg ami egy erőteljes rózsaszín, nagyon szép a színe, nekem kb 3 napot azért kibírt. Egyszer tényleg elég felvinni, kicsit nehezen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

AnnaR

2018. november 4.

A kék, Kathrin lakkot találtam még meg, szerintem szép és elég jól kenhető is. Matt a végeredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Vizililiom

2016. december 26.

A Lena homoklakl volt meg, de nekem nem jött be, pedig alapvetően a homoklakkokat preferálom elsősorban...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

A bőr színű homoklakk van meg,kicsit csalódás volt mert egyáltalán nem tartós,viszont nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

csillu

2015. június 18.

Szintén a Lena homoklakk van meg. A színe nagyon tetszik, kellemes natúr szín, lebarnult kezen nagyon jól néz ki. A homok hatás nem olyan durva, matt lesz száradás után.
Iszonyú sűrű, emiatt nem nagyon lehet vékonyan felvinni, viszont így egy rétegben fed. A száradása ezért kicsit tovább tart, mint amit a homoklakkoknál megszokhattunk. Az ecsete botrányos. Vastag, tömör, nincs lekerekítve, akinek kicsi körmei vannak, az biztos megszenved vele.
Szóval a szín nagyon szép, imádom, az állaga is jó, viszont az ecset furcsa. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 18.

googles

2015. június 8.

A Lena + sugar effect nevű rózsaszínes, visszafogott színű darabot vettem meg. Kicsi, enyhén csillogó szemcséket látni benne. A hatalmas csalódás az volt, hogy az oldalán lévő feliratot nem tudtam értelmezni. A sugary effect konkrétan azt jelenti, hogy nem fényes, sima a lakk, hanem apró, kristálycukorra emlékeztető szemcsék száradnak meg és így egyenetlen felületű lesz. Ha valakit érdekel, írjon privátban, én nem fogom használni.

Itt lehet látni a lakkot:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 8.

Itt lehet látni a lakkot: