RIVAL loves me

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

Magas fedésű camouflage korrektor, mely elfedi a pirosságot és a szem alatti karikákat, korrigálja a bőregyenetlenségeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ildi95

2021. március 21.

Régen használtam, de ez egy szörnyű korrektor volt. Nem is baj, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

moni92

2018. november 25.

Praktikus kiszerelés, könnyű vele dolgozni és sokáig elég.
Szépen elfedi a bőrhibákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Praktikus kiszerelés, könnyű vele dolgozni és sokáig elég.
Szépen elfedi a bőrhibákat.

Jucuus

2018. november 22.

Jól ellehet dolgozni, szépen elfedi a kisebb bőrhibákat, illetve sokáig elég. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Csipetke

2018. augusztus 26.

Csak beszaladtam a Rossmann-ba és igazán nem is ezért mentem de megláttam és azt mondta, hogy nekem ez a korrektor kell. A sötétebbet vettem meg belőle. Szerintem jó krémes az állaga, én nem érzem zsírosnak. Könnyen eltudom ujjal is oszlatni a szemem alatt. De ecsettel is nagyon könnyű feltenni. Szépen fed és szépen illeszkedik a bőröm színéhez. Tartós is és könnyű viselni is. Minden reggel ezt használom már csak. Most utoljára folyékony korrektorom volt de ezzel valahogy könnyebben boldogulok most. Örülök, hogy kutyafuttában lekaptam a polcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

szabrina000

2018. július 1.

A catrice camourflage-át akartam megvenni, de mivel a legvilágosabb árnyalata is túl sötét volt így inkább erre esett a választásom. Elég zsíros, de ez bakingeléssel korrigálható. Nagyon jól el lehet vele fedni a bőrhibákat, biztosan újraveszem ha elfogy💕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

spkagota

2017. december 2.

A bőrhibák eltüntetésére tökéletes, bár a nap felénél nem árt frissíteni. Viszont a szem alatti ráncokba nagyon beleül, oda képtelenség használni.
Ettől függetlenül amiért a pirosságaimat szépen eltünteti, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Ettől függetlenül amiért a pirosságaimat szépen eltünteti, újra fogom venni.

Bibi

2017. október 4.

Hát, nagyon zsíros, maszkos hatás, beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Hát, nagyon zsíros, maszkos hatás, beleül a ráncokba.