RIVAL loves me

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Vízálló szemöldökpomádé a tökéletesen formázott és hangsúlyos szemöldökökért.

meow5

2019. augusztus 28.

imádom! hihetetlenül tartós, mindent kibírt, beleértve a nyári izzadást, bulikat, fesztivált...
viszont láttam itt, hogy már nem gyártják, ezért megvettem, amit még találtam az egyik üzletben (összesen 2 darabot)
nem tudom, ezután mit fogok használni, még a nyx-est próbáltam, nálam ez fényévekkel jobban bevált.
(off:valaki esetleg tud ajánlani tartósságban, pigmentáltságban ehhez hasonló pomádét?)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

KovTekla

2019. augusztus 17.

Elso pomadem, az elejen elvoltam ajulva, aztan pedig szinten, csak nem a csodalattol..a Nyx ABH dupe pomadejat akartam megvenni, de gondoltam egy olcsobbat kiprobalok, hogy egyaltalan kell e nekem ez a textura vagy maradjak a pornal. Kell egyebkent, mert keves szemoldokom van, de biztosan nem ez. Vigyaztam ra, ennek ellenere szarad folyamatosan, kremmel probaltam javitani a texturam, de ahogy szemoldokfesuvel hozzanyultam a szemoldokomhoz, hamlott le a termek! :( Elhasznalom, mert mar rajodtem, hogy lehet kikuszobolni, de kovetkezore a nyx jon velem haza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

TBianka

2019. május 14.

Nagyon jó,tényleg vízálló és 01-es árnyalat tökéletes viszont nagyon hamar beszáradt nekem. Ahoz képest szinte negyede ha elfogyott,pedig mindig vigyáztam, hogy rendesen vissza zárjam. :( De egy próbát megért lehet újra is veszem majd...Még mindig látom a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

vkata96

2019. március 23.

Szerintem téves, hogy nem gyártják, vagy lehet, hogy nem gyártják de kifutóként még be lehet szerezni, én is tegnap vettem meg. Ugyan sötétbarna hajam van, de a világosabb barnát vettem meg, mert sok szemöldök termék esetén a sötétebb egy kicsit már túl sok. Ez a szín tökéletesen passzol, ha véletlen túl sokat veszek fel, akkor se lesz túl erős az összhatás. Az ecset szerintem kifejezetten jó, szépen lehet dolgozni vele, bár nekem se áll annyira a kezemre a hossza miatt. Gyorsan megszárad, és nagyon tartós, nem mászkál el, még micellás vízzel se egy mozdulat eltávolítani. A kiszerelés elég nagy, szerintem rengeteg időre elég lesz. Nem mellesleg a csomagolása is nagyon cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

rosa.love

2019. március 9.

Ez kerem egy csoda. A 3500ftos Makeup Revolution pomadejanal fenyevekkel jobb. Tenyleg vizallo. Nagyon pigmentalt. Nem kemenyedik. Ezer forint volt, el sem hiszem, hogy ilyen minoseget kaptam ennyi penzert. A soft brown arnyalat (a vilagosabb) pont jo a szemoldokomre,felkenve sotetbarna szine van (meg jo, hogy nem a sotetebbet vettem). A ketvegu ecset is szuper, sokkal jobb, mint a hasonlo termekek melle adott ecset.
Amugy mar nincs rairva h "chocolate lovers", de ugyanez a tegely, meg a kis szivecskek is ugyanazok mint a kepen. Szoval nem kell megijedni, nem kifutott termek, mindenki menjen es szerezzen be belole egyet, mert annyira jo, hogy ezt muszaj kiprobalnotok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Vikihortobagyi

2019. március 8.

Nagyon jo! Az Anastasia Beverly Hills pomadejahoz tudnám hasonlítani árértékarányban meg jobb is. Nagyon pigmentalt jól kenhető precízen lehet vele dolgozni. Nagyon tartós nap végén is úgy kell mosni hogy lejojjon pedig elég zsiros a borom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

FLaura20001006

2019. február 20.

Nagyon jo, konnyu felvinni tartos is, de lehetne meg vilagosabb arnyalat belole :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

borntobe

2019. január 24.

Ez eddig a legjobb drogériás szemöldök termék, amit próbáltam, ár-érték arányban pedig az ABH-t is veri, mivel az se tud semmivel se többet. A dark brown árnyalat nekem passzol, egy másik ferde ecsettel használom, a körmöm miatt ezt a picit nem tudom megfogni, ami kár, mert jónak tűnik, ez az egyetlen negatívuma. Csak egy centivel hosszabb lenne :/ Na mindegy, maga a cucc siklik, nem kenődik, gyorsan szárad, nem morzsálódik, hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Kitty9526

2019. január 16.

Tökéletes! Az előttem szólóhoz hasonlóan én is meguntam a szemöldök ceruza állandó vásárolgatását és nem is találtam igazán tökéletes színt. A 01-es soft brown számomra az eddig valaha volt legjobb árnyalat. Az ecset amit adnak hozzá szuper, én mindig azzal használom. Egész nap tart, tényleg meg sem mozdul. Pont eléggé krémes, nagyon könnyű vele dolgozni. Annyira ráfüggtem hogy vetettem egy tartalékot gyorsan a barátommal a hozzá közeli Rossmannból és én is vettem egyet pluszba a 01-ből. :DD A 02-es dark brown árnyalatot pedig szemhéjtusként használom. Számomra ez a termék egy főnyeremény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

stripedpanda

2018. december 22.

Ez egy nagyon kellemes meglepetés volt :D Kipróbálásra vettem az itteni vélemények alapján, mert még nem használtam ilyen terméket, a szemöldökceruzákat pedig már untam egyfolytában vásárolni, gondoltam, ez majd tovább tart. Ilyen olcsón nem hittem volna, hogy ennyire elégedett leszek vele, de szép lesz az eredmény (bár én az erősebb szemöldököt szeretem, biztosan van, akinek ez sok lenne), tartós, egész nap a helyén marad, tényleg bírja a vizet is valamennyire, de nem nehéz lemosni. Az 1-es (soft brown?) árnyalat ugyan sötét a szőke hajamhoz, de világosabb sajnos nincsen, ez pedig egy színezett szemödökfixálóval végülis nagyjából orvosolható, így el fogom mindenképpen használni :) A hozzáadott ecset borzasztóan kicsi, így én nem is bajlódtam vele, de nem tűnik rossz minőségűnek az sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.