RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Tápláló, ultrakönnyű formulájú szájfény csábító csoki illattal.

2 árnyalatban kapható

pilleriin

2018. november 4.

A világosabb verzió volt meg, szerettem nagyon a színét. Az illata is jó volt, kicsit talán túlzás, de még talán belefért... Nagyon folyós, viszont távolról se nevezném ultrakönnyű viseletnek. Játszani jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nihan

2018. március 5.

Megvettem mind a két árnyalatot. 02-es tettem fel reggel. Ami pozitívum: szép a színe, nem ragacsos, jó az illata és egész kényelmes viselet. Evést, ivást nem bírja. Negatívum: ha egy picit is megnyomom folyik ki a tubusból, túl sok terméj jön ki, aminek a ¾-e a kárba vész. Ecsettel szépen el lehet dolgozni viszont. Egynek jó, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.