RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Rossmann

Por állagú pigmentek.

Vegán

3 árnyalatban kapható

Pocok96

2018. március 3.

Ez a szép barnát, illetve az ezüst tesóját is megvettem. Nagyon szépek! Jól pigmentáltak, a kiszerelésüket imádom, fixálóval vagy alappal nagyon sokáig kitartanak a helyükön (máshogy még nem is próbáltam). Én csak ajánlani tudom őket, főleg, hogy ennyi pénzért ilyen sokat adnak!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

SzL

2017. december 28.

02 Desert Island árnyalat van meg. A barnás színek sose voltak a kedvenceim, mindig is úgy gondoltam sok a barna szememhez. De hozzájutottam ehhez, kipróbáltam és úgy hiszem nem is olyan rossz. Nem lett a kedvencem ez az árnyalat, de 1-1 alkalommal tökéletes. Pigmentált, tartós, szépen csillog, jól eldolgozható. Szerintem ár/érték arányban jó kis pigment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

n.andi

2017. december 18.

Ma vettem meg a képen látható árnyalatot, amint hazaértem rögtön ki is próbáltam. Sminkfixálóval benedvesített ecsettel szépen fel tudtam vinni és az eredménnyel nagyon meg vagyok elégedve. Nagyon szép ünnepi aranyos ragyogást adott a reggel felrakott matt barna sminkemnek. Alig várom, hogy a munkahelyi karácsonyi ünnepségen viselhessem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.