RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: busa01206, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   Rossmann

Kiemel és eltünteti a szemhéj hibáit.

2 árnyalatban kapható

gombirenn

2017. augusztus 25.

Én is a famous glow színt vettem meg nagyon akciós áron, nagyon megérte, szépen fed, kényelmes viselet, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

gittagal

2017. január 17.

01 famous glow (fehéres) színben van meg nekem és nagyon nagyon bejött. Hajlamos a szemhéjam sötét lenni a kialvatlanságtól és ettől baromi jó lesz. Világosabb és picit csillámos hatást kelt, szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

busa01206

2016. július 21.

Ketto szinben van, egy rozsaszinesebb es egy fehersebb szinben. Mindkettore jellemzo, hogy sajnos eleg nagy csillam darabok vannak benne eppen ezert en szem ala nem igazan tudom elkepzelni. Esetleg egy jo fedesu alapozo ala. Amire szerintem egesz jol lehet haszalni, az vagy szemhejra kenve, hogy fenyt adjon, van highlighterkent az arccsont fele( akit nem zavar a csillamos highligter). Az allaguk is egesz jo, nem is tul zsiros, de nem is lesz puderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.