RIVAL loves me

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lilla96, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   Rossmann

Bársonyos és lágy érzést, matt és hibátlan arcbőrt kölcsönöz.

Ralynna

2017. december 22.

Örök kedvenc. Mindjárt elfogy, szívesen újravenném, de már sehol se találom :( Szép színe van, illik a bőrömhöz és egységesen mattít. Illatosított, de az én szuper érzékeny bőröm nem akadt ki tőle, ezért tudom ajánlani. A tégelyben kókuszos-vaníliás illata van, de felkenve már nem érzékelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Marcsi8909

2015. augusztus 17.

Nagyon tetszik ez a púder. Most nyáron csak ezt a púdert használtam, egységes a tónusa szépen mattít és nem képez plusz látványos réteget. Ez előtt a Face Powdert használtam a ReL de Young-tól és azzal is teljesen meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.