RIVAL loves me

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvasitimea, Módosítva: 2020. június 8.

Lelőhely:   Rossmann

Púder alapú kontúrpaletta, mely highlightert, bronzosítót és pirosítót tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gioia

2018. január 20.

Nagyon szeretem, a bronzosító a kedvencem. Nem narancssárgás, kicsit sötét, de mégis valahogy passzol a bőrömhöz (MAC: NW20 alapozót használok). A highlighterét és a pirosítót annyira nem szoktam kihasználni, de vészhelyzetben jól jönnének, mert azok se rosszak. Csak a bronzosítóért megérte nekem. Kár, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

szilvasitimea

2017. október 4.

A bronzosító részét nem használom, csak a pirosítót és a highlighert. Mindkettőnek tökéletes színe van, szépen csillognak, és sminkfixálóval egész nap látszik! Nagyon szeretem, ráadásul jó brutál nagy, ennyi pénzért simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.